Bu haber kez okundu.

YALE,YENİ MO70T VE MO80T MODELLERİYLE, AKÜLÜ ÇEKİCİ ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETTİ

Yale’nin 3 tekerlekli 7 ton kapasiteli ile 4 tekerlekli 8 ton kapasiteli iç ve dış mekan çalışmalarına uygun akülü çekicileri, tüm üretim hatlarının yanı sıra özellikle otomotiv üretimi ve otomotiv yan sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarda, hat besleme operasyonları için ideal bir çözüm sunuyor.

QuickLift’in Türkiye’de tek yetkili distribütörü olduğu, dünyanın önde gelen forklift ve istif makinaları markası Yale, bu sene piyasaya sunduğu daha yüksek kapasiteler sunan iki yeni modelle akülü çekici yelpazesini genişletti. Yale 3 tekerlekli 7 Ton kapasiteli MT70 ve 4 tekerlekli 8 yon kapasiteli MT80 binicili akülü çekiciler, yoğun otomotiv üretim uygulamaları ve ayrıca tam sıralı üretim (JustInSequence) ve tam zamanında üretim (JustInTime) uygulamaları yapan sektörler için ideal bir çözüm. Sırasıyla 7.000 kg veya 8.000 kg çekme kapasitesine sahip bu Yale binicili akülü çekiciler, üretim faaliyetlerinde malzemelerin üretim hatlarına hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olur. Hat besleme operasyonları için ya da tesis içinde ve dışında çoklu ürün transferlerine ihtiyaç duyulan uygulamalarda kapalı kabinli ve kabinsiz modelleri ile her türlü ortam ve iklim şartlarında mükemmel bir çözüm oluyor.

Betmatik text-align:justify">HEM AYAKTA HEM OTURULARAK

Ayakta kullanılan mevcut M050-70T modellerine katılan bu yeni akülü çekiciler, Yale modüler tuggertrainrömorkları ile tam uyumludur. Tam kapsamlı çözüm, Yale'in hem ayakta hem de oturularak kullanılan akülü çekici çözümleri sunduğunu belirten bir ifadedir. QuickLift Satış Müdürü Barış Can, bu yeni modeller hakkında şunları söyledi: "Yeni akülü çekici modelleri lojistiğin adeta 'banliyö treni' olarak adlandırılabilir.  Özellikle otomotiv üretimi ve otomotiv yan sanayi sektörleri için ideal olan bu çekiciler çok sayıda vagonu çekebilir ve hat operatörlerine yeni kitler teslim ederken aynı zamanda boş konteynerleri de toplayabilir. Müşteriler bu modelleri Yale tuggertrain sistemi ile birlikte kullanarak, kendi hat besleme operasyonlarının gereksinimlerini tam olarak karşılayan çözümler elde edebilirler.” Bu akülü çekicilerin kapasiteleri, otomotiv sektöründeki müşterilere lojistik operasyonlarının verimliliğini artırma imkanı tanır. Bu modeller, tesis içi ve tesis dışı kullanım arasındaki geçişleri desteklemek için çelik kabinle donatılabilir.

Anahtar Kelimeler:
YaleQuick LiftTsm

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol