Bu haber kez okundu.

2M Makina Maeda'yla çok güçlü

 

Distribütörlüğünü yaptıkları Maeda markası hakkında bilgiler veren Yazır, "Türkiye distribütörü olduğumuz Maeda örümcek mini vinçler panel kaplama projelerinden giydirme projelerine, cam işlerinden restorasyon projelerine kadar birçok projede gelişmiş kaldırma uygulamaları ve bina içlerindeki veya şantiye alanlardaki dar alanlarda kullanım için idealdir. Kompakt boyutları ve manevra kabiliyeti sayesinde kaldırma ihtiyacı duyulan birçok uygulamada çok daha büyük vinçlerin yerine güvenle kullanılabilir. Mini MC vinçlerin birçoğu standart bir kapı boşluğundan geçecek kadar küçük ve tüm ağır kaldırma işlerini yüklenecek kadar güçlüdür. Büyük LC modelleri ise kompakt tasarımlarını ve mükemmel manevra ve esneklik kabiliyetlerini korurken, yüksek kaldırma kapasitelerine ve yüksekliklere ulaşabilir" ifadelerini kullandı.

 Maeda'nın, mini vinçlerini 1980 yılından bu yana Japonya’da ürettiğini ve dünyada mobil örümcek vinç sektöründe % 70 pazar payı ile liderliğini koruduğunu kaydeden Yazır, "Avrupa’da bu vinçler inanılmaz sonuçların elde edilmesini sağlamış hem kiralama şirketleri hem de inşaat firmaları için “olmazsa olmaz” yeni ürünler arasında yerini hemen almıştır. Neredeyse her gün bu ürünlerin yeni bir kullanım alanı keşfedilmekte ve tüm uygulamalarda son kullanıcılar zaman ve maliyet tasarrufu avantajlarından faydalanmaktadır. Hangi endüstri alanında faaliyet gösteriyor olursanız olun Maeda mini vinçler ihtiyacınızdan fazlasını karşılayacaktır. Maeda mini vinçler, enerji tasarruf sistemi ile birlikte çalışan bir elektrik ve lpg motor  seçeneğine sahip olduğundan oldukça çevre dostu bir makinedir.Bu özellik yeni makinelerde artık bir standart haline gelmiştir ve tüm yeni Maeda ürünlerinde kullanılmaya devam edilecektir" şeklinde konuştu.

Kutu!!!kutu!!!kutu!!!

"Servis hizmetleri uzman ekibimizden"

2M Makina olarak Maeda örümcek vinçlerin satış sonrası destek ve servisini uzman ekibimiz ile müşterilerimize sağlamaktayız.Maeda örümcek vinçler ile ilgili 2017 hedeflerimiz arasında yoğun olarak çalıştığımız inşaat ve cephe sektörü dışında Maeda örümcek vinçlerin kullanılmasını sağlamaktadır.Maeda mini vinçler 2016 son çeyreği itibari ile farklı sektör olarak tersane ve gemi inşaatı sektöründe kullanılmaya başlamıştır.    

Açıklamalarında distribütörü oldukları diğer markalar hakkında da bilgi veren Yazır şunları dile getirdi: "Kiralama hizmetlerimiz başında gelen diğer bir ürünümüz ise temsilcisi olduğumuz Tractel® Secalt®/Luxembourg firmasının tamamı orijinal CE EN 1808 standartlarına uygun kiralık elektrikli asma iskele ve Tirak® traksiyonel halatlı vinç  ve Minifor® sonsuz halatlı vinç sistemleridir. Bu asma Betorder iskeleler özellikle yüksek kapasiteleri, her tür cephe ve yüksekliğe kolayca erişim sağlamaları ile boru iskeleye gerçek alternatif oluşturur.Son derece hafif, emniyetli ve kolay montaj kullanımı sayesinde uzun vadede mükemmel bir yatırımdır. Tirak® traksiyonel halatlı vinç  ve Minifor® sonsuz vinç sistemerli ile 300 kg ile 3000 kg arasında olan taşıma %100 verimli çalışma prensibi ile her türlü malzeme taşınması gerçekleştirilebiliyor.Bu sistemelrin en bütük özelliği kolay kurulum,hafif öz ağırlık ve %100 verimli olarak sonsuz halat sistemi ile çok güvenli şeklinde çalışmasıdır. Bir diğer distribütörlüğünü yaptığımız kiralık ve satılık olarak sektöre sunduğumuz ürün ise CMC/İTALYA menşeili örümcek  manlift platformlardır.CMC örümcek platformlar benzinli ve elektrikli motor seçenekleri ile hem açık hem de kapalı alanda kullanım sağlar.Ayrıca Avrupa'da yaygın bir şeklide kullanılan çevre dostu hybrid motor seçenekleri de mevcuttur. Eklemli bum tipinde olduğundan dikey ve yatay erişimi 15 metre ile 41 metre arasında opsiyonlu modelleri ile erişimi sağlayabilmektedir."  

 

"Apex Fuarı'na hazırız"

Hollandaki Apex furarında Avrupa ana distribütör Kranlyft firması ile beraber katılıyoruz.Maeda/JAPONYA menşeili olan örümcek vinçlerin Avrupadaki tek ana distribütörüdür.Kranlyft group vinç endüstrisinde yarım asrı aşkın bir süredir Japon vinç üreticilerini temsil etti.Geniş bir dağıtım ağı Grubun Avrupa Rusya ve Orta Doğu'da Maeda, Bocker ve Kato gibi sektörde yer edinmiş markaların ürünlerinin satışı ve servis hizmetini sağlar.  Apex fuarında Maeda'nın yeni mini vinç modeli MC-815 kullanıcının beğenisine sunulacaktır.MC-815 modelinin ilk göze çarpan özellikleri arasında maksimum taşıma  kapasitesi 8 ton ve jim bomu ile beraber 25.5 metreye ulaşan bom yüksekliğidir.Ayrıca bir diğer öne çıkan özelliği  ise destek bacakları açılmadan kanca altında 1 ton yük ile beraber hareket edebilme özelliğidir. Maeda tüm vinçlerini Japonya/Nagano daki fabrikasında kendi üretmektedir.Tüm ekipmanları ve yedek parça üretimini de kendi bünyesinde yaptığından ARGE çalışmalarına çok büyük önem vermektedir.Tüm modellerini CE ve EN standartlarına uygun şekilde üretip ve aynı kalitede yedek parçalarını tüm kullanıcılarına sağlamaktadır.   

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol