Bu haber kez okundu.

Ankara bölgesinin güçlü firması; Yakup Vinç İşletmeciliği

 

Firmasının 1986 yılında Ankara OSTİM'de kurulup faaliyetlerine başladığını hatırlatan Öksüz, "Daha sonra teknolojik gelişimlere ayak uydurarak dönerli vinçleri, hi-up'ları makine parkurumuza dahil ederek bölgemizde sektörünün önemli firmalarından biri haline gelmeyi başaran bir firma olduk" dedi.

"Makine parkurumuzu daha da zenginleştireceğiz"

Şu an sürekli makine parkurunu genişletip yenileme anlayışıyla müşterilerinin her türlü talebini rahatlıkla karşılamakta olduklarının bilgisini veren Öksüz, "5tanesi Tecno-Kardelen, 1 tanesi de KOMBASSAN-ACAR MPG olmak üzere 6 adet makinamız bulunmakta. Yakın bir zamanda yeni makineleri parkurumuza dahil etmek üzere harekete geçeceğiz. İlk etapta KOMBASSAN-ACAR'dan 70tonluk bir vinci parkımıza katacağız. Bunun anlaşmasını gerçekleştirdik. Bu tercihimizde markanın kalitesi ve firmanın satış sonrası servis hizmetlerindeki üstünlüğü çok büyük bir rol oynadı" şeklinde konuştu.

 

"Bölgemizin potansiyeli çok büyük"

Ankara cratosslot Bölgesi vinç sektörü açısından oldukça potansiyel barındıran bir bölge. Bu potansiyel gün geçtikçe de artmakta. Bundan dolayı bölgemizden son derece memnunuz. Bildiğiniz üzere kısa bir süre önce VİNÇDER'in Ankara şubesini de kurduk. Bu anlamda yoğun çalışmalarımız devam etmekte ve edecek de. Dövizde meydana gelen artışlar ve inşaat sektörünün yavaşlaması bölgemizde vinç sektörünün 2017 yılına girişine de yansıdı maalesef.

Yakup Vinç İşletmeciliği olarak 2016 yılında çok fazla projede yer almadıklarını belirten Öksüz "Geçtiğimiz yıl gelişen siyasi ve ekonomik krizler, bizi daha çok önümüzü görme modunda hareket etmeye zorladı. Buna rağmen 2016 yılı, başlarında olmamıza rağmen 2017 yılından daha da iyiydi" ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol