Bu haber kez okundu.

Ankara VİNÇDER'den önemli faaliyetler

 

8 kişilik yönetim ekibiyle yola çıktıklarını kaydeden Avcı, "Bölgemizde yaşanan sektörel sıkıntıları aşmak için böyle bir oluşum içerisine girdik. Şu an üye sayımız 70 civarında. Açıkçası bu kadar üye sayısını biz de beklemiyorduk. Deneğimizi kurduktan sonra şu an yapım aşamasında olan web sitemizin kuruluş sürecine girdik. Oldukça profesyonel ve kullanışlı bir web sitemiz olsun istiyoruz. Daha sonra üyelerimizin ihtiyacı olan lastik, yağ, sapan gibi ekipmanları üreten firmalarla görüşüp onlardan özel indirimler aldık. Üyelerimiz bundan gayet memnun kaldı" ifadelerini kullandı.

"Federasyon olmak istiyoruz"

Dernek olarak kendilerine çok güvendiklerini dile getiren Avcı, "Öncelikli ve temel hedefimiz federasyon olabilmek. Bunun için zamana ihtiyacımız bulunmakta. 6ay sonra Genel Kurulumuz gerçekleşecek. Üyelerimiz bizim yönetimimizden memnun kaldıklarını gösterirse tüm gücümüzle hedeflerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Ankara VİNÇDER olarak gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgi vermeye devam eden Avcı konu hakkında şunları söyledi: "Uzman operatör bulma sorunun çözümü için İŞ-KUR'la bir görüşmemiz oldu. Aslında bu sorunu biz dernek bünyemizde çözmek istiyorduk. Yani İŞ-KUR'un bize yönlendirdiği kişilere dernek bünyemizde eğitimler verecektik. İŞ-KUR ise bizden firma ismi ve ihtiyaç duyduğu eleman sayısını vermemizi istedi. Bunu zaten firmaların kendisi de yapmaktaydı. Dernek olarak bizim talebimiz demin bahsettiğim şekilde bir nevi operatör yetiştirmek yönlüydü. Zamanla dernek olarak bunu gerçekleştireceğiz. Kırılma ve 3.şahıs sigortaları da bildiğiniz üzere sektörümüzün gündemini oldukça fazla işgal etmekte. Dernek olarak birkaç sigorta firmasıyla görüştük. Önümüzdeki günlerde bu firmalarla konu hakkında detaylı toplantılar gerçekleştirerek sorunların çözümü adına faaliyetler Pashacasino gerçekleştireceğiz. Gerekli şartları sağladıktan sonra bünyemizde, üyelerimize hizmet verecek bir tamir-bakım merkezi kurmak istiyoruz. Bu merkezde dernek üyelerimiz büyük indirimlerle hizmet alacak. Yine vinççilerin ihtiyaç duyduğu ekipmanları bir yerde stoklayarak, üyelerimize indirimli bir şekilde sunmak istiyoruz. Aynı indirimi makinaların alımlarında da sunacağız. Bunun için bir organizasyon gerçekleştirmeyi düşünüyoruz."

 

Mahmut Ulus / Ankara VİNÇDER Genel Sekreter / Ulus Vinç

Arkadaşlarım bana güvendiği için onlara teşekkürlerimi sunuyorum. Dernek olarak genç ve dinamik bir yönetim kuruluna ve önemli bir vizyona sahibiz. Başarılı olacağımızdan hiç şüphem yok.

Sinan Kömür / Ankara VİNÇDER Başkan Yardımcısı/ Sinan Vinç

Bölgemizde bu tip bir dernekleşmeye şiddetle ihtiyaç duymaktaydık. Uzman operatör azlığı, iş güvenliği, mevzuatlarla ilgili sıkıntılar, tahsilat ve sigorta sorunları gibi sektörümüzün gündemini sürekli işgal eden problemlerin çözümü için yola çıktık. Başarılı olacağımıza inanıyorum.

Abdullah Aslan/ Ankara VİNÇDER Yönetim Kurulu Üyesi/ Yeni Ekspres Vinç

Sektörümüzde yaşadığımız sorunları aşmak için dernek olarak birbirimize kenetlenmiş bulunmaktayız. Elimizi taşın altına koyduk. Her türlü fedakârlığı yapmaya da hazırız.

Mahir Can Avcı/ Ankara VİNÇDER Yönetim Kurulu Üyesi/ Mahir Vinç

Başkanımızla, yönetim kurulumuzla ve tüm üyelerimizle sorunların çözümüne yoğunlaşmış durumdayız. Zamanla da bunları çözerek örnek bir dernek olacağımız inancı içerisindeyim.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol