Bu haber kez okundu.

Aytuğlu Dizel, Cummins'le çok güçlü

 

1975 yılından beri sektörde olduklarını hatırlatan Aytuğlu, "Firmamızın ana faaliyet alanını Cummins dizel motorlarının yedek parçaları oluşturmakta. Hem orijinal Cummins motor yedek parçalarını bayi olarak piyasaya sunmaktayız hem de Federal Mogul Corp.'ın ağır iş makineleri için motor yedeklerini sağlayan markası FP Diesel'in ve Cummins'in yedek parçalarını stoktan satışa sunmaktayız. Bunların yanı sıra PAI Industres ve Pro Power Products adlı 2 adet markamız daha bulunmakta. Cummins dizel motor yedek parçalarına ihtiyaç duyan  Müşterilerimize 4 ayrı markadan 4 ayrı fiyat kategorisinden ürün sunmaktayız" ifadelerini kullandı.

Cummins dünyanın lider motor üreticilerinden birisi olduğunu kaydeden Aytuğlu, "Firma her geçen gün daha teknolojik ve doğayla daha barışık modeller üretmekte. Biz de Cummins'in resmi bayisi olarak bu yeni modelleri ihtiyaçlar doğrultusunda yerli pazarımızla buluşturmaktayız" şeklinde konuştu.

"Müşteriler ürünleri güvendikleri firmalardan almalı"

Orijinal Cummins yedek parçalarının piyasada benzer kutularda ve Holiganbet etiketlerde taklitlerinin satılmakta  olduğunu dile getiren Aytuğlu, "Bu yüzden, sizin aracılığınızla Cummins yedek parça ihtiyaç sahiplerini bir kez daha bu ürünleri kurumsal ve güvendiği firmalarda temin etmeleri noktasında uyarmak istiyorum. Zaten fiyatları oldukça uygun orijinal Cummins yedek parçalarının" dedi.

KOMATEK Fuarının tanıtıma ihtiyacı var

Son olarak, katıldıkları KOMATEK 2017 Fuarı hakkında da değerlendirmelerde bulunan Aytuğlu, " Bu fuarla beraber KOMATEK Fuarı'na 3.kez katılmış olduk. Öncekilerde olduğu gibi bu kez de maalesef bir çadırın içinde standart dışı bir fuar ortamında müşterilerimizi ve ziyaretçilerimizi ağırlamak zorunda kaldık. Bunun yanı sıra KOMATEK Fuarı'nın çok daha fazla tanıtıma ve reklama ihtiyacı olduğunu bir kez daha görmüş olduk.  Fuarı organize edenlerin bu etkinliği uluslararası bir standarda kavuşturmaları için ellerinden gelen her şeyi yapmaları gerekir" ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol