Bu haber kez okundu.

Berva Platform ilk siparişini teslim etti

 

İş güvenliğinin belirtilen esaslarına uygun, yenilikçi ve güven veren makinalar ürettiklerine dikkat çeken Özyurt," Piyasa şartlarındaki en iyi malzeme ve ekipmanı kullanıyoruz. Müşterilerimize sadece mesai saatlerinde değil 24 saat destek veriyoruz.

Bu yıl 45mt üstü platfrom üzerine de projelerini geliştirmek istediklerini vurgulayan Özyurt Alperler Vinç'e sattıkları ilk makinaları hakkında şu bilgileri verdi: "Bir Antalya firması olan Alperler Vinç proje bazlı çalıştığı için spesifik bir ürüne ihtiyaç duymaktaydı. Çünkü makinanın birçok yere rahatlıkla girip çıkması gerekiyor. Biz de bunu üretimimize yansıttık"  ifadelerini kullandı.

Açıklamalarında ürün hakkında teknik detaylara değinen Özyurt şunları dile getirdi: "Tüm sistemlerinde Avrupa menşeli tedarik kullandık. Alan kontrolü emniyet sistemlerini önemsedik. Özellikle makinanın beyin sisteminde marka sistemi kullandık. Operatör kabinine rahatlık tanıdık. Çift açılır ayaklarda ve yan cıvatalarda yapısal bir değişiklik yaptık. Bahis Siteleri 380 wolt motoru üzerinde mevcut. Ayrıca makina da özel yapılan bir yağlama sistemi mevcut. Bunların yanı sıra; full oransal danfos kumanda+elektrik motoru +Pistonlu pompa+Avrupa tambur+joystick kumanda+operatör bilgi ekranı+yağlama sistemi+yan kestemitlerine özel ayar sistemi+alan kontrol + 90 derece sepet dönüş +elektrik motoru+çalışma saati yükseklik uzunluk acı göstergesi +önler çift açar ,hareketli kabin,ekvatorla dönüş,danfoss kumanda, kaliteli zincir,alçak kule ve kabin tasarımı ve oto boyası gibi özelliklerine sahip olan makinamızda iş güvenliği kurallarına uygun tam oransal sistem ve moment sistemlerini kullandık. Bu üretimimiz kullandığımız tedariklerle bir ilki teşkil etmekte."

 

Alperler Vinç Genel Müdürü Fehmi Alper

Alperler Vinç'in tarihi 1973 yılına kadar gitmektedir. 2005 yılında Alper kardeşler olarak babamızdan bayrağı devraldık. Berva Platform'u ürün kalitesinden dolayı tercih ettik. Ayrıca Berva Platform'un satış sonrası servis hizmetlerine de güvenmekteyiz.  Firmanın yöneticileriyle sadece tecimsel bir ilişki içerisinde değiliz. Karşılıklı güven üstüne kurulmuş bir çözüm ortaklığımız söz konusu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol