Bu haber kez okundu.

Cengaver Vinç yeni yerinde daha güçlü

 

Boğazköy İstiklal Mah. Eski Edirne Asfaltı no 1154'e taşındıklarını vurgulayan Güieç " Daha önce bulunduğumuz yer şehir içinde bir yerdi ve artık bizim ihtiyaçlarımızı karşılayamıyordu. Makina parkımızı ve ofisimizi yeni yerimize taşıdık. Yeni yerimiz sektörün ileriki zamanlarda kazanacağı büyüme ivmesiyle beraber bize daha büyük yatırım yapmamızı sağlayacak. Bu nedenle geniş bir alanda olmak ve makine parkımızı burada bulundurmak ihtiyacını duyduk " ifadelerini kullandı.

Açıklamalarında  geçtiğimiz yılın kısa bir değerlendirmesini de yapan  ????????? konu hakkında şunları dile getirdi: "Cengaver Vinç olarak 2016 yılı tüm olumsuzluklara rağmen bizim açımızdan   iyi geçti.  Fakat malum sektördeki  rekabet ortamı ve  makina sayısının çoğaldıkça fiyatların geri çekilmesi her geçen yıl firmaların kar marjını düşürmekte ve yatırım maliyetlerini yükseltmekte."

"Sektörün daha da iyi duruma geleceği kanaatindeyim!"

2017 yılından beklentilerini okuyucularımızla paylaşan ????????? "Ülkemizdeki siyasi oyunların herkes farkında. Yatırım yapabilmemiz için önümüzü görmemiz, piyasaya  güven duymamız gerekmekte. Daha önce de belirttiğim gibi yatırım maliyetlerimiz bir hayli yüksek. Geçtiğimiz ay, Mahmutbey gişelerin sökümünü gerçekleştirdik. Referandumdan sonra yatırım yapmayı düşünüyoruz. 51mt'lik bir platform alacağız. Yine referandum sürecinden sonra piyasanın hareketleneceği kanısındayım" şeklinde konuştu.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol