Bu haber kez okundu.

Dubaı Parks and Resorts, Ortadoğu'nun ilk üç  GENIE® Z™-60/37DC  'Tam-Elektrikli' bom sevkiyatını aldı

 

Dubai Parks and Resorts Filo Yöneticisi Yardımcısı Nishad Abdulla yaptığı açıklamada “Firmamız, Avrupa'daki en yüksek şantiye sağlık ve güvenlik standartlarına uymakla gurur duymaktadır. Bunu aklımızda tutarak, verimlilik ve şantiye koşullarının kalitesi açısından ihtiyaçlarımıza uyan yeni çözümler arıyoruz. Mükemmel hareket alanı, çok yönlü, sessiz, temiz performans ve dört tekerlekten çekiş yetenekleri sayesinde bu yeni Genie modeli, ayrı mazot ve elektrikli güç ünitelerine mükemmel ve uygun maliyetli bir alternatiftir. “Bizim için, Z-60/37DC bom, kesinlikle tüm doğru kutucukları işaretlemektedir” şeklinde konuştu

 

Üç tema parkı ve bir su parkından oluşan: Hollywood’un, DreamWorks Animation, Sony Pictures Studios and Lionsgate tarafından yapılmış bazı favori karakterlerini teşhir eden, filmden esinlenilmiş bir tema parkı olan Motiongate™ Dubai; tesisin üçüncü tema bazlı mekanı olan LEGOLAND® Dubai ve LEGOLAND® Water Park, Bollywood'un manzaraları ve sesleri üzerine kurulu ilk tema parkı Bollywood Parks ™ Dubai, 2-12 yaş arası çocuklu ailelere hitap etmektedir. 420 futbol sahasına eşdeğer 325.160.64 metrekare (3.5 milyon fit kare) alan park, 2016 yılında ziyaretçilerini 23 Mayıs 2010'da 232.257,6 m2 (2.5 milyon fit kare) alandaki açılışta memnuniyetle karşıladı.

 

Sitenin birden fazla teması ve yapısı nedeniyle, Dubai Parks and Resorts’daki bakım görevleri oldukça çeşitlidir. “Genie Z-60/37 DC bom, geniş mimari tarzlarımıza uyum sağlamak için çok yönlülüğe sahiptir" diye konuşan Dubai Parks and Resorts Filo Yönetici Yardımcısı Nishad Abdulla,  sözlerine şu şekilde devam etti "Kapladığı dar alan, dört tekerlekten çekiş yetenekleri ve arazide iz bırakmayan lastikler, engebeli zeminde açık havada ve alanın genellikle kısıtlı olduğu kapalı alanlardaki kırılgan yüzeylerdeki işlere mükemmel bir uyum sağlar."

 

Ayrıca, daha iyi bir çalışma ortamı sağlamanın yanı sıra, "Tesisin bir kısmı zaten halka açık olduğundan, düşük ses seviyeleri ve emisyonsuz çalışma, ziyaretçilerimizi rahatsız etmeden bu makineleri gün boyu çalıştırmamızı sağlayan bir ‘olmazsa olmaz’ niteliğindedir. Özellikle kullanışlı bulduğumuz diğer önemli özellik ise, sadece bir bom işlevi ile bomun tam yükseklikten yer altına ve geri hareket ettirilmesine olanak tanıyan Genie FastMast ™ sisteminin bulunmasıdır. Son olarak, operatörlerin bir binayı ikincil bom seviyesini yükseltmek veya düşürmek suretiyle dikey olarak izlemesini sağlayan ünitenin ikili paralel bağlantı tasarımı çok pratiktir ve zamandan tasarruf sağlar.

 

Hindistan'ın ünlü sinema yapımlarının manzaraları ve seslerinden esinlenen, yakında Broadway tarzı müzikallere ev sahipliği yapacak olan Rajmahal Tiyatrosu'nun dışındaki Bollywood Parks'ta çalışan Genie Z-60/37 DC.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol