Bu haber kez okundu.

Dünya markalarının distribütörü; Karun Makina

 

Firmasının 1989 yılında sektöre adım attığının bilgisini veren Çuhadar "İlk etapta Bauer markalı zemin makinalarının distribütörlüğünü alan Karun Makina daha sonra Grove, Goldhofer gibi dünyaca ünlü markaların da temsilciliğini almıştır. Bunların yanı sıra Bauer çatısı altındaki Klemm, Prakla, RTG markaları, Manitowoc Grove gibi temsil ettiğimiz bütün markaların modelleri alanlarında Dünya'nın en kaliteli ve en çok bilinen ürünleridir" şeklinde konuştu.

 

" Fiyat - Kalite endeksli çalışıyoruz

Dünyaca bilinen markaların distribütörü olduğumuz için Karun olarak tamamıyla fiyat endeksli değil fiyat - kalite endeksli çalışıyoruz. Ürünlerimiz ilk etapta diğer ürünlere göre biraz daha pahalı gibi görülebilir. Oysa kalite, uzun ömür, verim ve satış sonrası üstün hizmetler gibi Jasminbet özellikler göz önünde bulundurulursa aslında fiyatlarımızın ne kadar cazip olduğu da anlaşılacaktır.  Grove'un yeni ürünlerinde yaptığı değişikliklerle daha kompakt ve şehir merkezlerinde rahatça hareket eden modellerini piyasamızla buluşturuyoruz. Grove'un bu modelleri şehir merkezlerindeki kullanımlarda arka ağırlığı maksimum seviyede kendi üstünde taşıyarak birçok işe yetişebiliyor. Bu kullanıcılar için çok büyük bir avantaj.

Servis hizmetimiz için makine mühendisleri istihdam ediyoruz

Distribütörü oldukları Grove markası hakkında bilgiler veren Çuhadar şunları söyledi: "Grove'un bütün ürünleri Avrupa Vinç Standartları'na uygun şekilde üretilmiştir. Bütün güvenlik tertibatları da bu standartlara göre şekillendirilmiştir. Böylece dış etkenlere bağlı ya da kullanıcının kendisinden kaynaklı hatalardan oluşabilecek kazaların önüne geçilmiş oluyor. Grove satış sonrası hizmetlerde çok önemli artılara sahip. Bunda kullandığı kompanentlerin çok büyük bir payı bulunmakta. Motorunun Mercedes, şanzımanının Allison olması gibi. Yani Grove'un kullandığı kompanentlere dünyanın her yerinde rahatlıkla ulaşılabiliyor. Karun Makina olarak servis hizmetlerimizde genellikle makine mühendislerini istihdam etmekteyiz. Bunların yanı sıra çok tecrübeli teknikerlerimiz bulunmakta."

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol