Bu haber kez okundu.

ELS LİFT, İMDER üyeleri arasına katıldı

 

ELS marka personel yükseltici liftler 1979 yılında kurulmuş olan ELSİSAN ŞİRKETLER GRUBU bünyesinde üretiliyor. Firma, Yüksek standartlarda üretim, bayi ve müşterilere en hızlı şekilde servis ve teslimat yaparak bir dünya markası olmak hedefiyle 2010 yılında, 10 milyon doların üzerinde yatırımla iş makinesi sektöründe faaliyet göstermeye başladı. ELS Lift bünyesinde 5 metreden 27 metreye kadar erişim yüksekliğine sahip çeşitli özelliklerde personel yükseltici lift üretimi gerçekleştiriliyor.

%50 ihracat odaklı olarak üretilen ELS Lift ile ilgili, Türkiye pazarında gerçekleştirilen faaliyetlerin yanı sıra Avrupa, Kuzey Afrika, Rusya, Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetleri’ ne de ihracat gerçekleşiyor. Dünya standartlarında yapılan üretim neticesinde beklenen kaliteyi yakalayan ELS Lift uluslararası kiralama pazarında da kendini kabul ettirmeye başladı. ELS Lift; Almanya, İsviçre, Hollanda, Suudi Arabistan ve Rusya başta olmak üzere yirmiden fazla ülkede kullanıcılarıyla buluşuyor.

ELSİSAN Yönetim Kurulu Mesajı;

İMDER üyeliğimizle ilgili başlattığımız süreç 2016 yılında sonuçlandı. Bugüne kadar üye olmasak da İMDER bünyesinde yürütülen birçok çalışmaya dahil olmaya ve sektörümüzün gelişimi için atılan adımları desteklemeye gayret gösterdik. Resmileşen üyeliğimizle birlikte Türkiye İş Makinesi sektörüne katkı sağlayabilmek için aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Neticede uluslar arası pazarda faaliyet gösteren bir yerli üretici olarak ülkemizdeki sektör gelişimi bizler için öncelik. Bu anlamda bizi gerek ulusal gerekse de uluslararası pazarda destekleyen derneğimize resmi olarak üye olduğumuzu memnuniyetle duyurmak isteriz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol