Bu haber kez okundu.

Eraydın Platform yeni yatırımlarına hazır

 

Eraydın Platform'un 2009 yılında bir adet araç üstü sepetli platformla sektörel faaliyetlerine başladığını hatırlatan Eraydın, "Zamanla gelişen ürün parkımızla birlikte tüm sektörde olduğu gibi biz de nitelikli eleman bulma sıkıntısı yaşadık. Bunun yanı sıra piyasada düşen kâr marjı sebebiyle makaslı platform segmentine yoğunlaşma kararı aldık. Gelinen noktada şu an 10 adet makaslı platformumuz bulunmakta" ifadelerini kullandı.

 2017 yılının 2.yarısından itibaren yine makaslı ve eklemli gruplarına yeni yatırımlar yapacaklarının bilgisini veren Eraydın, konu hakkında şunları dile getirdi: "Yatırım yapacağımız ürünler akülü olacak. Bu sektörde var olabilmek için sürekli yatırım yapıp araç parkurunuzu büyütmek zorundasınız. Yaptığımız iş çok ciddi olmayı Betonbet gerektiren bir iş. Bunun için de kaliteli markalarla anlaşarak büyümek zorundayız."

 

"Müşteriler bilinçleniyor"

Bildiğiniz üzere eskiden insanlar vinçlerin ucuna sepet takarak çok tehlikeli bir şekilde işlerini yapıyordu. İş güvenlik yasalarının yürürlüğe girmesiyle bu olumsuz durumdan uzaklaşılmaya başlandı. Sektör daha güvenli olduğu için artık sadece insan kaldırmak amacıyla üretilen platformlara yöneldi. Bu farkındalık artık oturdu diyebilirim.

"Birçok markayla görüşeceğiz!"

Marka tercihi konusunda kaliteli olduktan sonra çeşitlilikten yana olduklarını belirten Eraydın, "Markaların birbirlerine göre artıları ve eksileri olabiliyor. Müşteri tercihleri de çok çeşitlilik gösterebiliyor. Bu da bizi parkurumuzu zenginleştirmek zorunda hissettiriyor. Satış sonrası servis hizmetleri de bizim için çok önemli. Özellikle garanti süresi dolduktan sonra yedek parça konusunda bize yardımcı olacak markalar öncelikli olacak. Bu yüzden yapacağımız yatırımlarda birçok markayla görüşmeyi planlıyoruz" şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol