Bu haber kez okundu.

Evren Forklift'in tercihi ELS Makine

 

Evren Forklift'in 2010 yılında bir aile şirketi olarak forklift sektörüne adım attığını kaydeden Özgürgil "Forklift sektöründe o dönemki açığı kapatmak üzere 2 yıl boyunca yoğun bir şekilde çalışıp yolumuza devam ettik. Daha sonra yaptığımız piyasa araştırmaları neticesinde bu kez de platform sektörüne giriş  yaptık. Bu sektörde yaptığımız fizibiliteler ve çalışmalar neticesinde 2013 yılında şirketimizin önüne  limitet ünvanını koyduk ve makaslı platform sektörüne dahil olduk" ifadelerini kullandı.

Pltform sektöründe yaptıkları yatırımlarda en büyük payı ELS Makine'nin aldığını belirten Özgürgil "Yerli üretim olması, makinalarının çalışma düzenleri, ürünlerin üstün performansı ve kalitesi, ELS'yi tercih etmemizin başat unsurlarıdır" şeklinde konuştu.

ELS ürünlerini 2 yıldır sorunsuz bir şekilde kullandıklarını dile getiren Özgürgil  "ELS ürünlerini Ankara ve Türkiye'nin birçok bölgesindeki firmalara kiralamaktayız. Dolayısıyla servis hizmetleri bizim için çok önemli. ELS'nin üstün servis hizmet anlayışı bizi çok memnun etmekte" dedi

"ELS'den ürün almaya devam edeceğiz"

Bugün aldığımız 12 adetlik ürün paketiyle parkımızda bulunan ELS markalı ürün sayısını 22'ye çıkardık. Toplam ürün sayımızı ise bu alımla birlikte (forklift ve platformların oluşturduğu) 40'a çıkardık. Gelecek yılın sonunda ELS markası taşıyan ürünlerimizin sayısını 50'ye çıkarmak istiyoruz. Bu ürünlerin içerisinde eklemli, dizel makaslılar da olacak.

ELS Makine'nin fabrikalarındaki robotik sistemle gerçekleştirdiği seri üretimin etkileyici olduğuna değinen Özgürgil "Bu robotik üretim, insan hatasından dolayı yaşanılacak olası sıkıntıların önüne geçiyor.Teslim süreleri oldukça kısa ve hızlı. Kalite açısından Amerikan ve Avrupa menşeli muadillerinden hiçbir farkı bulunmamakta" şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol