Bu haber kez okundu.

Fatih Vinç Bursa'da atakta

 

Fatih Vinç ailesi olarak 30 yılı aşkın  iş tecrübeleriyle müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için her geçen gün kendilerini yenileyip geliştirdiklerini kaydeden Aydın "6 ilde şubesi olan Fatih Vinç, her geçen gün ekipman sayısını ve çalışan sayısını arttırmaktadır.Bursa  piyasasında da çalıştırmış olduğumuz ekipmanlarla  çok ciddi bir paya sahibiz. Özellikle personel yükseltici (platform) ekipmanlarımız hem Fatih Vinç olarak hedefimizi yükseltmekte hem de çalışmış olduğumuz firmalarımıza işlerinde kolaylık sağlamaktadır" ifadelerini kullandı. 

Açıklamalarında döviz kurunun hareketliliğiyle kiralama fiyatlarının da arttığına işaret eden Aydın konu hakkında şunları söyledi: "Ekipmanlarımız özellikle inşaat, demir çelik ve mühendislik firmalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Betgram Bu son dönemde Dolar ve Euro piyasasındaki hareketlik ekipman fiyatlarına yansımakla birlikte ister istemez kira bedellerini de arttırmamıza sebep olmuştur. Elimizden geldiğince müşterilerimizi üzmemek adına bu fiyat artışlarını minimize etmek zorunda olduğumuzu da belirtmek isterim."

 

" Fiyat belirleme konusunda rakiplerimizle uyumluyuz"

Pazarda elbet rakiplerimiz bulunmaktadır. Önemli olan bu rakiplerle uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Bu bizim için önemli bir husustur. Pazar payında çok ciddi bir paya sahip olan Fatih Vinç fiyat belirleme konusunda da rakipleriyle birlikte uyumlu çalışarak ekipmanların  kiralanacağı fiyatları belirlemektedir.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol