Bu haber kez okundu.

Geçmişten Geleceğe BEMTAŞ

 

Distribütörü olduğunuz markalar, makine parkınız ve ürünlerinizin teknik özellikleri hakkında bilgi verir misiniz?

SOIMA’nın Türkiye ve Ortadoğu distribütörlüğünü yapmaktayız. Bunun yanı sıra dünya devi SOIMA’nın yüzde 49’unu satın almış bulunmaktayız. Türkiye pazarında en çok tercih edilen ve kullanılan 6,8 ve 10 ton kapasiteli kule vinçlerdir. Bu kule vinçlerimizde ACS dediğimiz bir sistem geliştirdik. Bom ucu kaldırma kapasitelerini yüzde 15 artırma imkanı sağlıyor.Pörtföyümüzde 2 ton kapasiteden,20 ton kapasiteye kadar ürünlerimiz mevcut.BEMTAŞ Kule Vinç,inşaat sektörünün en önemli çözüm ortakları arasında yer almaktadır.BEMTAŞ,gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok projeye başarıyla imza atmıştır.

Gerçekleştirdiğiniz projelerden bahseder misiniz?

Yurt içinde hastane, tıp fakülteleri, konut, HES projeleri ve bir çok AVM yapımında, yurt dışında da otel ve konut projelerinde, hipodrom ve su arıtma tesisleri inşaatlarında yer aldık. Firmamız sadece Türkiye'de değil uluslar arası alanda da faaliyet gösteren büyük bir marka haline gelmiştir.Nuhoğlu İnşaat Erzurum Toki Projesi,Kavan İnşaat Kadıköy Konut Projelerine imza atmış bulunmaktayız. Son olarak Gürcistan MAQRO Constructıon firmasına kule vinç satışımız olmuştur.Yerli sermayeyi geliştirme ve müşterilerimize en hızlı ve iyi hizmeti verebilmek adına temsilcisi olduğumuz SOIMA ile anlaşmalı olarak bazı yedek parçaların üretimini BEMTAŞ’ta gerçekleştiriyoruz.

"Öncelik; müşteri memnuniyeti"

Kule vinç inşaat yapımı için önemli bir teknoloji.Projenin yapış süresini çok daha fazla hızlandırıyor.İnşaat yapımının hızlanması maliyet giderlerinin de azalmasına sebep oluyor.Eskiden insan gücüyle inşaat malzemesi taşınıyordu.Bu da zaman kaybına neden oluyordu.BEMTAŞ,sahip olduğu teknoloji ile inşaat sektörüne hem satış ve kiralama hem de satış kiralama sonrası teknik servis hizmetleriyle katkı sağlamaktadır.Ayrıca profesyonel teknik ekip desteği süreyi de kısaltıyor.Çalıştığımız bir firmanın daha sonraki projelerinde de yer alma imkanı buluyoruz.Bu müşterimiz bizden memnuniyetini ifade ediyor.Ne yazık ki birçok inşaat firması kaliteden daha ziyade fiyatı önemsiyor. BEMTAŞ olarak bizim öncelikli amacımız müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikasıdır.Sektörde kuruluşumuzdan bu yana emekle büyüttüğümüz markamızı ve kalitemizi korumak ve sürdürmek.Sağlamış olduğumuz bu büyüme başarısını 2016-2017 yılları içerisinde yüzde 25 artırmaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol