Bu haber kez okundu.

Her zaman yanınızdayız

 

Alfa Çin ürünleri içinde ilk üçte

Distribütörü oldukları Alfa marka ürünlerin özelliklerinden bahseden Tekmak İstif Makinaları Satış Koordinatörü Mutlu Sarıga, Alfa’nın gerek teknik özellikler, gerekse kalite olarak Çin’den gelen ilk üç ürün içerisinde yer aldığını belirtiyor.

Dizel ve elektrikli modeller

Dizel olarak 2,5/3/3,5/5/7 ve 10 ton, elektrikli olarak 1,5/2,5/3 ton modellere sahip olduklarını belirten Sarıga, “Dizel modellerimizde ISUZU C240 veya MITSUBISHI S4S / S6S orijinal Japon motorlar, ağır çalışma şartlarına uygun şanzıman ve diferansiyeller kullanılmaktadır. Elektrikli modellerimizde ise hem yürüyüş hem de kaldırma motorları AC, maksimum performans ve memnuniyet için Hawker marka akü kullanılmıştır” diyor.

Amacımız daha önce bayisi olduğumuz markayı kullanan müşterilerimize aynı verim ve performansı alacakları, her zaman yedek Onbahis parça ve servis desteğimizin olacağı üst sınıf bir forklift sunmaktır. Bu güne kadar satılmış ALFA forklift alan müşterilerimizin memnun olduğunu görmek doğru karar verdiğimizin göstergesidir” diyerek sözlerine devam eden Sarıga, Tekmak olarak forklift kiralaması da yaptıklarını belirtiyor. Forkliftlerinin genellikle 24 - 36 ve 60 aylık projelerde çalıştığını açıklayan Sarıga, müşterilerine uzman servis ve yedek parça desteği verdiklerinin altını çiziyor.

Hedeflerimizin üzerindeyiz

“ALFA marka forkliftlerimiz 2016 yılının Temmuz ayından itibaren Türkiye'ye gelmeye başlamıştır. Biz planladığımızın ötesinde hem 2016, hem de 2017 yılının ilk yarısında belirlediğimiz hedeflerimizin üzerinde bir satış adedine ulaştık. Tabii ki bu satış adetlerimizi yakalayabilmemizin en önemli nedeni ALFA'nın kalitesi” diyen Sarıga, üstüne basa basa “Her zaman kendimizi geliştirip yenileyerek tam kadro işimize devam edecek ve müşterilerimizin her zaman yanında olacağız” diyor.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol