Bu haber kez okundu.

İnci Battery ilk kez Stuttgart Logi-MAT Fuarı'nda

 

Lojistik ve enerji sektörünün profesyonelleri Stuttgart’ta düzenlenen 15’inci LogiMAT Fuarı’nda buluştu. Katılımcı sayısı ve sergi alanı büyüklüğünde geçen seneye göre yüzde 25 artışla kendi rekorunu kıran LogiMAT Fuarı’na bu yıl ilk kez katılan İnci Holding ve GS Yuasa iştiraki İnci GS Yuasa’nın endüstriyel akü markası İnci Battery; traksiyoner, stasyoner, VRLA AGM akülerini ve endüstriyel müşteri çözümleri uygulamalarını tanıttı. 

İnci Battery endüstriyel aküleri ve uygulamaları hakkında bilgi veren İnci GS Yuasa Genel Müdür Yardımcısı Kadir Kaymakçı “Türkiye’de öncülüğünü yaptığımız endüstriyel akü üretimi ve uygulamaları konusundaki tecrübemiz ile pazar lideri konumundayız. Ağırlığı Avrupa olmak üzere  20’nin üzerinde ülkeye ihracat yapıyoruz. GS Yuasa ile ortaklığımızın bize kattığı güç ile ilerleyen dönemlerde Avrupa’da da liderliği hedefliyoruz. İlk kez yer aldığımız bu fuarda pazardaki potansiyel müşterilerle ve sektördeki diğer profesyonellerle bir araya gelerek ürünlerimizi uluslararası platformda tanıtma şansı bulduk. Yeni üretim teknolojini takip etmenin yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ve hızlı çözümler sunabilmek önceliğimiz. Ürünlerimizi tanıtmak ve müşteri beklentilerine göre hizmetlerimizi konumlandırmak için yurt dışı fuarlarına katılmayı oldukça önemsiyoruz” şeklinde konuştu.

Betcup justify;">Oluşturdukları “Endüstriyel Müşteri Çözümleri” konsepti’nin, müşterinin ihtiyaçlarını değerlendirme anlamında sektörde bir ilk olduğunu vurgulayan Kaymakçı ”Endüstriyel akü fabrikamız kurulduğundan bu yana satış sonrası hizmetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirdik. Bu kapsamda şarj odaları, HF şarj sistemleri ve akü takip sistemleri ile müşterilerimize birçok çözüm paketi sunmaya başladık. Akü ile ilgili hizmet verdiğimiz firmalar için her süreçte çözüm ortakları olma konusunda iddialıyız” dedi.

Traksiyoner akü lideri İnci Battery’den ex-proof çözümler

İnci Battery fuarda, patlama riski bulunan tehlikeli çalışma koşullarında kullanılmak üzere ATEX 2014/34/EU direktifi doğrultusunda hazırladığı ex-proof uygulamalarını tanıttı. Tüm kabloları ve aksesuarları aleve dayanıklı malzemeden yapılan ex-proof aküler özel çelik kazan sayesinde çarpma ve benzeri darbelere dayanıklı, patlama riskine karşı güvenli kullanım imkânı sunuyor.

İnci Battery Fuarda ”Endüstriyel Müşteri Çözümleri”ni Anlatan Yeni Animasyon Filmini Yayınladı.

İnci Battery’nin akü değişim süreçlerinde müşterilerin karşılaştıkları sorunları çözerken izlediği yöntemi ve şarj odaları uygulamalarını anlatan animasyon filmi oldukça beğenildi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol