Bu haber kez okundu.

İnci Gs Yuasa

 

Bu yıl 16’ncısı düzenlenen CeMAT Eurasia Fuarı’nda lojistik, intralojistik ve lojistik bilişim teknolojileri buluştu. İnci Holding ve GS Yuasa işritaki endüstriyel akü markası İnci Battery, yenilikçi ürün ve hizmetlerini sektörün profesyonellerine tanıttı.
 
İnci GS Yuasa Genel Müdür Yardımcısı Kadir Kaymakçı, Türkiye’nin en önemli endüstriyel akü üreticisi ve ihracatçısı İnci Battery markasının Türkiye’de pazar lideri haline gelmesinde; yeni üretim teknolojilerini ve ürünleri yakından takip etmelerinin yanı sıra sektörde bir ilk olan “Endüstriyel Müşteri Çözümleri” uygulamasının etkili olduğuna dikkat çekti.
 
İnci Battery şarj odaları, HF şarj sistemleri, akü takip sistemleri ve ex-proof akü uygulamalarıyla akü ile ilgili tüm süreçlerde müşterilerine destek verdiklerini anlatan Kaymakçı “Satış sonrası hizmetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak geliştiriyoruz. Bu amaçla müşterilerimize Endüstriyel Müşteri Çözümleri başlığı altında farklı çözüm paketleri sunmaya başladık. Akü yönetim süreçlerini bütün Betebet olarak ele alan bu yaklaşımımızla sektör liderliği konumumuzu sağlamlaştırdık” şeklinde konuştu.
 
Katıldıkları tüm CEMAT Eurasia Fuarları’nda potansiyel müşterilerle ve sektördeki diğer profesyonellerle bir araya gelerek endüstriyel akü ve uygulamalarını tanıtma imkânı bulduklarını söyleyen Kaymakçı, GS Yuasa ortaklığının kendilerine kattığı güç ile önümüzdeki dönemde ihracat paylarını arttırmayı ve İnci Battery markasını tüm dünyada lider endüstriyel akü üreticisi yapmayı hedeflediklerini söyledi.
 
Fuarda öne çıkanlar

Ex-proof çözümler
Fuarda İnci Battery patlama riski bulunan tehlikeli çalışma koşullarında kullanılmak üzere ATEX 2014/34/EU direktifi doğrultusunda hazırladığı ex-proof uygulamalarını tanıttı. Tüm kabloları ve aksesuarları aleve dayanıklı malzemeden yapılan ex-proof aküler özel çelik kazan sayesinde çarpma ve benzeri darbelere dayanıklı, patlama riskine karşı güvenli kullanım imkânı sunuyor.

 ”Endüstriyel Müşteri Çözümleri”Animasyon Tanıtım Filmi Yayınlandı
İnci Battery’nin akü değişim süreçlerinde müşterilerin karşılaştıkları sorunları çözerken izlediği yöntemi ve şarj odaları uygulamalarını anlatan animasyon filmi oldukça beğenildi.

Modüler şarj odası uygulaması
Fuarda ayrıca HF şarj sistemleri ve akü takip cihazlarının bulunduğu şarj ünitesi ile akü değişim süreçleri, olası riskler ve alternatif uygulamalar katılımcılara tanıtıldı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol