Bu haber kez okundu.

Jungheinrich kalitesine daha düşük maliyetle ve daha hızlı ulaşabilecek

 

Jungheinrich olarak 2000 yılından beri Türkiye pazarında Avrupa'da sahip oldukları güçlü imajı ve lojistik bilgi birikimi müşterileriyle paylaştıklarını dile getiren Saraç, "İstif makinaları, depo raf sistemleri, depo yönetim yazılımları ve otomasyonunu birlikte sunan tek firma olarak büyümemize emin adımlarla devam etmekteyiz" ifadelerini kullandı.

Jungheinrich'in,  global büyüme stratejisi kapsamında yatırımlarına hız verdiğini belirten Saraç, konu hakkında şunları söyledi: "2015 Yılında Stacker Crane ve teleskobik çatal üreticisi MIAS grubu %100 satın alma ile bünyesine kattı. Raf sistemleri üretimini önce İtalya ve 2016 yılında da Türkiye’ye genişletti. Gelişen ve büyüyen bir pazar olan Türkiye’nin seçilmesi elbette ki şans eseri olmadı. Türkiye’de kendi teknolojimiz ve kalitemiz ile üretim yaparak hem iç pazara hem de lojistik avantajı ile yakın pazarlara doğrudan hizmet verebileceğiz. Müşterilerimiz Jungheinrich kalitesine daha düşük maliyetle ve daha hızlı ulaşabilecek."

"Hammadde seçiminden, profil teknolojisine kadar uzun yıllardır devam eden AR-GE ile Jungheinrich raf sistemleri güven oluşturdu. Aynı üretimin Türkiye’ye taşınması ile en başta transport ve ithalat masraflarımız ortadan kalktı. Şimdi hedefimiz bu kalitenin daha rekabetçi fiyatlarla müşterilerimizin depolarında hayat bulması."

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol