Bu haber kez okundu.

Kalite, güven ve zamanında teslimatlar için TVH Türkiye

 

TVH, TVH Türkiye’yi 2009 yılında İstanbul Avrupa yakasında, 2014 yılında da İstanbul Asya yakasında iki ofis olarak faaliyete geçirdi. TVH Türkiye olarak öncelik sıramızın başında hizmet gelmektedir. Bunu kalite, güven ve zamanında teslimatlarla da destekliyoruz. Müşterilerimize sağladığımız hizmetleri her geçen gün daha iyi seviyeye taşımak için gayret ediyoruz. TVH Türkiye olarak, sağladığımız ürünlerden bahsedecek olursak; forklift,personel yükseltici platform, endüstriyel temizlik makina, hizmet aracı, çekici traktör, teleskopik yükleyici, liman ekipman yedek parça ve aksesuarları yer almaktadır,ataşman,motor,şanzıman parçaları ve aksesuarları da geniş ürün yelpazemizde yer alan diğer ürünlerimizdir. Bunların dışında Energic Plus marka, akü yenileme cihazı(regenerator) da stoklarımızda yer almaktadır.

Çatal ve ataşman parçalarımızın hepsi kendi markamız olan CAM System ürünleridir. Yedek parça ve aksesuarlarımızın çoğu da yine kendi markamız olan TotalSource ürünleridir.

Türkiye’deki stoklarımız günden güne artmaktadır, bunu bilgisayar kontrollü stok yönetimimizle de destekliyoruz. Böylece müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha kısa sürede tedarik ediyoruz. Zaten stoklarımıza gelen ürünlerle ilgili müşterilerimizi sık sık bilgilendiriyoruz. Türkiye’deki stok çeşidimiz 15000 kaleme ulaşmıştır. Tecrübeli ve teknik donanıma sahip ekibiyle TVH Türkiye, müşterilerimize teknik açıdan da gerekli desteği vermektedir.  Bunların dışında sunduğumuz bir diğer hizmet online mağazamız MyTotalSource. Müşterilerimiz bu platformu kullanarak istedikleri her yerde ve her zaman teklif alıp, sipariş verebiliyorlar. Ürün resimleri ve teknik detayları görerek, ihtiyacı olan parçalara daha rahat ulaşabiliyorlar. Hatta akıllı telefonlarına MyTotalSource uygulamamızı bile indirebilirler.

Arzbet style="text-align: justify;">Kalite kadar teslimat süresi de müşterilerimiz için önemli bir kriter. Bunun için Belçika’dan hergün sevkiyatımız mevcuttur ve teslim süremiz de 4 iş günüdür. Türkiye stoklu malzemelerimizin sevkiyatı aynı gündür. Ayrıca ayın her son Cuma gününe kadar verilmiş belli bir rakama ulaşmış siparişler için müşterilerimize ücretsiz kara yolu nakliyesi, sağladığımız hizmetler arasındadır.

 

 

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında yeni yerinize taşındınız.  Yeni yerinize taşınmanın avantajları neler oldu? Yeni yerinizle birlikte Türkiye de kaç şubeniz var?

Kasım ayında hem çalışan arkadaşlarımız için hem de müşterilerimiz için Hadımköy’de daha kullanışlı ve büyük bir binaya taşındık. Yeni yerimizin en büyük avantajlarından birisi depomuz yaklaşık 2000 metre kare, her geçen gün artan stoklarımız için büyük bir depoya ihtiyacımız vardı. Gelişmiş raf sistemimi ve bilgisayarlı stok kontrol sistemimiz de stok yönetimi konusunda büyük ölçüde kolaylık sağlıyor.

Ofislerimiz de büyüdüğü için müşterilerimizi hem geldiklerinde daha güzel ağırlamak hem de ürünlerimizi sergilemek için bir showroom alanı oluşturduk. Birçok ürünümüzü burada sergiliyoruz.  Genel Merkezimiz dışında İstanbul Anadolu Yakası Tuzla Şekerpınar’da bir ofis ve depomuz daha mevcut.

 

2017 yılı için hedef ve projelerinizden bahseder misiniz?

Tekrardan altını çizerek belirtmek isterim ki TVH’nin önceliği hizmet kalitesidir. Müşterilerimizin memnuniyetini gördükçe de doğru yolda olduğumuzu hissetmemek mümkün değil. Onların işini kolaylaştırmak adına sunduğumuz hizmetleri, kalitemizden ödün vermeden arttırmaya 2017 yılında da devam edeceğimizi şimdiden paylaşmak isterim. Genel Müdürümüz Mulaaz Zilyas ve tüm çalışma arkadaşlarım adına müşterilerimize bizlere duydukları güven için sizlerin aracılığıyla teşekkür etmek isterim. Birlikte daha nice güzel işlere imza atmak dileğiyle!

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol