Bu haber kez okundu.

Karyer Tatmak paket JLG satışlarına devam ediyor

 

Karyer Tatmak olarak dünyanın 1 numaralı personel yükselticisi olan JLG’nin Türkiye distribütörlüğünü 2012 yılından günümüze başarılı bir şekilde sürdürmeye devam ettiklerini dile getiren Ünlübay, "JLG markalı ürünlerin özelliklerinden bahsetmek için JLG'nin kuruluşundan günümüze kadar olan süreçte sektörde hep ilklerin markası olduğunu bilmemiz gerekmektedir. 1969 yılında kurulan ve 1970 yılında ilk personel yükseltici platformu üreten JLG, o tarihten itibaren endüstride hep ilkleri yaşatmıştır.Kısaca değinecek olursak 1976 yılında ilk masalı lifti üretmiştir.1988 yılında Extend-A-Reach özelliğini patent ettirerek ekipman kullanıcılarına daha fazla esneklik sağlamıştır.1991 yılında sektörde ilk 45.72 metrelik platformu üretmiştir.2000 yılında ilk defa 18.28 metrelik akülü personel yükselticiyi üretmiştir.2014 yılında dünyanın ilk hibrid personel yükselticisini üretmiştir" şeklinde konuştu.

JLG ürünlerinin hemen her sektör için kullanıma uygun ürünler üreterek endüstriye her geçen gün daha da katkı sağladığına işaret eden Ünlübay, "Markamız 6 metreden 58 metreye kadar çalışan çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. JLG ürünlerinin sektörde tercih edilmesinin en önemli nedenleri ürünlerimizin dünyada şuan en ileri teknoloji ile üretilmiş olmalarıdır. Bu üretim anlayışımız bize ürünlerimizin kullanıcılarına uzun yıllar hizmet etmelerini sağlamasından geçiyor.Bir diğer tercih edilme nedenimiz ürünlerimizin bakım onarım giderlerinin çok düşük olmasıdır. Ürünlerimiz İleri teknoloji İle üretildiği için kullanıcıların yapmış olduğu bakım onarım giderleri sadece periyodik bakım masraflarından ibarettir. Ürünümüzün 2.el piyasasındaki yüksek değeri tercih edilmemizde bir başka faktörü oluşturmakta. Bugün tersane firmalarında hala 1990 model JLG Marka ürünlerin çalıştığını görmekteyiz. Bu bize ve kullanıcıya son derece güven vermektedir. Betmatik Tabii en önemlisi servis kalitemizdir. Bu konuda çok açık ve net söylemek gerekirse servis kalitemiz çok üst seviyededir.Satışın daimi olması için en önemli unsurlardan biride satış sonrası hizmetlerdir. Makine satın alırken makinenin çalışma performansı ve işe uygunluğu kuşkusuz en önemli kriterdir. Ancak ağır şartlarda ve hiç durmadan çalışan iş makinelerinin sürekli işte kalmaları açısından yalnızca bu kriterler artık yeterli değil.  Aynı zamanda müşteriler için bir yatırım aracı olan makinelere hızlı ve kaliteli servis hizmeti sağlanması da büyük önem taşımaktadır. Biz  öncelikle müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Müşterinin aldığı hizmetten memnun kalması, bizim satış hedeflerimize daha yaklaşmamız anlamına geliyor. Çünkü sektör çok büyük ve Türkiye genelinde her yıl ciddi anlamda makine satılıyor. Satış sonrası hizmetlerde kalifiye eleman sayımızı hızla artırıyoruz" ifadelerini kullandı.

Ayhanlar Platform ve İzmir Platform'a yaptıkları blok satışlar hakkında da bilgi veren Ünlübay konu hakkında şunları dile getirdi: "Bu satışlardaki en önemli etkenler yukarıda bahsettiğim gibidir. Ayhanlar Platform'a 24 adetlik bir satışımız oldu. 2'si hariç tüm ürünleri teslim ettik.Burada teslimat konusuna da değinmeden geçmek istemiyorum. Satmış olduğumuz bu ürünler aynı ürün grubu personel yükselticiler değildi. Akülü eklemli, akülü makaslı, dizel eklemliler telehandler vb gibi ürün gruplarından verdik. Bu da kurumumuzun gücünden kaynaklanmaktadır.İzmir Platform'a da ilk etapta 5 adet dikey platform (1230 ES) teslimatını gerçekleştirdik." 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol