Bu haber kez okundu.

ODK Platform'un hedefi büyük

 

Firmasının kuruluş sürecine değinen Kanbay, "TT VİNÇ olarak 2011 yılından buyana vinç kiralama sektöründe hizmet vermekteyiz. Bu süre zarfında edindiğimiz bilgi ve tecrübe doğrultusunda, vinç kiralama ile platform kiralamanın aynı çatı altında farklı iş dalları olduğu kanısına vardık. Bundan dolayı 2015 yılında platform kiralama alanındaki hizmetlerimizi ODK Platform ismi altında sürdürmeye karar verdik" ifadelerini kullandı.         

ODK Platform'un faaliyet gösterdiği günden buyana sepetli vinç ve makaslı platform kiralamada kendini geliştirerek hizmetlerine devam ettiğini vurgulayan Kanbay, "2017 yılında müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda araç parkurumuza 37 mt sepetli platformu eklemiş bulunmaktayız. Buna ilave olarak yıl içerisinde parkurumuza makaslı platformlar eklemek hedeflerimiz arasındadır" dedi.

Sorunsuz hizmet vermenin öncelikli Setrabet prensipleri arasında olduğunu kaydeden Kanbay şunları dile getirdi: "Bu bağlamda iş güvenliği ile alakalı gerekli olan bütün kurallara uygun hareket ederek riski minimuma düşürmekteyiz. İş güvenli kurallarını uygulama konusunda operatör arkadaşların gerekli eğitimleri alması için konu ile alakalı eğitim seminerlerini ciddiyetle takip ediyoruz."

 

"Uzman operatör bulma sıkıntısı!"

Şu anda sektördeki en büyük problem operatör bulmak ve bulunan operatörün çalışma sürekliliğini yakalamaktır. ODK Platform olarak bu sorunu sıfırdan eleman yetiştirerek çözmeye çalışıyoruz. Sektörle alakalı derneklerin daha fazla çözüm üretici olması lazım. Doğru projeler üretildiği sürece çözülemeyecek problem yoktur. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol