Bu haber kez okundu.

Öz dinamiklerinden doğan uluslar arası bir marka; ELS Lift

 

%100 yerli sermaye!

Açıklamalarında ELS Lift hakkında daha da detaylı bilgiler veren  Bayrak şunları dile getirdi: "%100 yerli sermaye olan ELS, personel yükseltici lift imalatı yapmaktadır. Personel yükseltici lift ürün modellerimiz arasında akülü makaslı, dizel 4x4 makaslı, akülü eklemli ve çekilebilir personel yükseltici liftler, ışık kulesi ve özel uygulamalar için proje bazlı üretimini yaptığımız ex-proof özelliklere sahip pnömatik yükselticiler bulunuyor. Şu an 16 farklı çeşit ürünümüz mevcut. Bu ürünler arasında akülü makaslı personel yükseltici liftler sektörün lokomotifi olan ve en çok tercih edilen ürün grubumuzdur."

 

Ürünlerini Bursa’daki 12.000 m2 büyüklüğündeki tesislerinde imal ettiklerini belirten Bayrak, "Ayrıca İstanbul Orhanlı’ da 2000 m2 alana sahip depo ve lojistik merkezimiz bulunmaktadır. Toplamda 14.000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteriyoruz. Üretimi seri imalat mantığında her aşamasını kendi bünyemizde ve kendi kalite kontrol standartlarımızda gerçekleştiriyoruz. Ar-Ge ve üretim teknolojilerine önem veriyor, yatırım yapmaya devam ediyoruz" şeklinde konuştu.

 

Okuyucularımız için üretim adetleri ve 2017 yılı hedeflerine de değinen Bayrak şunları söyledi: "Yıllık ortalamada aylık üretimimiz minimum 40 - 45 adet makine. Yıllık 500 – 550 adet makine üretimi gerçekleştiriyoruz. Mevcut üretim tesislerimizde yıllık 1000 – 1100 adet makine üretebilecek kapasitemiz var. 2016 yılında 2015 e göre yaklaşık %20 oranında büyüyerek 500 adet makineyi geçmiş olacağız. 2017 yılında yeni ürün modellerimiz ile birlikte bu oranı arttırmayı hedefliyoruz. ‘Yerli Yerinde Üretim’ sloganımız ile 2017 yılında da yatırımlarımız hız kesmeden devam edecektir."

Şuan üretimlerinin %45'ini ihraç ettiklerinin bilgisini veren Bayrak "Almanya, Hollanda, İsviçre ve Fransa başta olmak üzere Avrupa’da birçok ülkede faaliyetteyiz.  Bunların yanında Rusya, Türkî Cumhuriyetler, Suudi Arabistan, Kuzey Afrika ihracat yaptığımız önemli bölgeler. 2017 yeni pazar hedeflerimiz arasında Güney Afrika, İngiltere ve ürün sertifika çalışmalarına başladığımız Amerika Birleşik Devletleri var. Sektörel fuar, kongre ve organizasyonları oldukça yakından takip ediyor ve çoğu organizasyonda katılımcı olarak yer alıyoruz" dedi.

 

 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol