Bu haber kez okundu.

Özdemir Vinç yeni yatırımlara  hazırlanıyor

 

Özdemir Vinç'in 1996 yılında kurulduğuna işaret eden Özdemir, "Firmamızı kurduğumuz zaman sadece 1 adet 10 tonluk vincimiz vardı. Süreçle birlikte kendini de geliştiren Özdemir Vinç, 2007-2008 gibi krizli yıllarda bile büyümesine devam etmiştir. Sektörde yaşanan uzman operatör bulma sıkıntısından dolayı 2015 yılında platform sektörüne yöneldik. Şu an 42 adet makinamız bulunmakta. En son Sinoboom markalı eklemli bir ürün aldık.  Zaten diğer ürünlerimiz de aynı markayı taşımakta. Şu ana kadar Sinoboom markasıyla ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamadık, markadan oldukça memnunuz" ifadelerini kullandı.

Sinoboom yöneticileriyle katıldıkları bir fuarda tanıştıklarını kaydeden Özdemir, "Ürünleri hakkında bizleri detaylı olarak bilgilendirdiler. Bizlere çok avantajlı ödeme kolaylıkları sağladılar. Sinoboom markası bu sektöre adım atmamızda çok etkili bir rol Betist oynadı. Her türlü desteği sundular. Farklı bir sektörden geldiğimiz için bizi platform sektöründen bir çevreyle tanıştırdılar" şeklinde devam etti.

2017 yılının 7.ayından sonra dizel 18mt'lik makaslı bir ürün almayı düşündüklerini  belirten Özdemir "Yine Sinoboom'un yeni serisi olan 18mt eklemli akülü ürününü de parkımıza katmayı istiyoruz" dedi.

 

" Akülü makaslılarda yoğun sirkülasyon"

Sektörümüz şu an doyma aşamasına hızla yaklaşmakta. Bu da daha çok gelişeceği anlamına gelmekte. Özellikle akülü makaslılarda yoğun bir sirkülasyon bulunmakta piyasada. Bunun yanı sıra dizel makaslılar biraz çelik içerisine girerse bunlar da yoğun bir talep görecektir. Tabi bu dizel makaslı ve eklemli ürünler hak ettiği talebi görürse kamyon üstü sepetli vinçler de buradaki piyasayı bırakıp Anadolu piyasasına doğru bir hareketlilik sergileyecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol