Bu haber kez okundu.

ÖZMAK Makina 2017'de yeni ürünlerle piyasada olacak

Açıklamalarında firmasının kuruluş ve gelişim süreçlerine değinen Şen konu hakkında şunları dile getirdi: "ÖZMAK Makina'nın Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Adem Özçelik, 1985 yılında ÖZÇELİK İnş. Ltd. Şirketini kurup Edirne’den Konya'ya, Gümüşhane’den İzmir’e kadar Türkiye’nin her bölgesinde hafriyat ve inşaat işlerini yapmıştır. 1991 yılına geldiğinde Çukurova Ziraat’in distribütörlüğü altında Marmara Bölgesi satış bayiliği almak için makine işine girmiştir. 1993 yılında ÖZMAK Makina İth. İhr. Paz. A.Ş.‘yi kurarak diğer faaliyet alanı olan ÖZÇELİK İnş. ile Malkara’da maden ocağı işine girmiştir. 1996 yılında Çukurova ile olan anlaşmayı sona erdirip Hyundai ve JCB iş makinelerinin Marmara Bölge Bayiliği'ni üstlenmiştir. 2000 yılında Çin'in en büyük iş makinaları ve vinç üreticisi olan XCMG (Xuzhou Construction Machinery Group) ile distribütörlük anlaşması imzalayan Özmak Makina Türkiye'nin önde Betpark gelen iş makinası firmalarının arasına adını yazdırmayı başarmıştır."

ÖZMAK Makina'nın satış ve satış sonrası servis hizmetleri hakkında bilgi veren Şen, "Satış ve satış sonrası vermiş olduğumuz hizmet, stoklu yedek parça ve zengin servis ağımızla tüm Türkiye geneline servis hizmetimizi ulaştırmaktayız. Makine tercihlerinde servis yedek parça temini büyük önem taşıyor. Özellikle her şeyin anlık geliştiği inşaat ve vinç proje taşımacılığı sektörü gibi bir sektöre hizmet veriyorsanız bunlara önem göstermeniz gerekir. Firmaların bizi tercih etme nedenlerinin başında bu durum geliyor" şeklinde konuştu.

 

"2017 yılı için yeni modellerle piyasada yeni bir ivme yakalayacağız"

2016 yılı için hedeflerimize tam olarak ulaşmasak da yılın ve ülkemizin durumuna bakıldığında gayet başarılı bir yıl geçirdik diyebilirim. 2017 yılı için yeni modellerle piyasada yeni bir ivme yakalamayı düşünüyoruz. 2016 yılı başında iş makinası sektörü güzel bir başlangıç yapmasına rağmen yıl sonuna özellikle döviz kurlarının dalgalanmalarından dolayı yavaşlama olmuştur.

 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol