Bu haber kez okundu.

Palfinger-Sany'e kiralama firmalarından tam not

 

 Palmak Makina ile birlikte distribütörlüğünü üstlendikleri Palfinger-Sany marka mobil vinçlerin arazi tipi modellerinin kiralama ve müteahhit firmalarından tam not  aldığını kaydeden Tam, "4-5 aylık bir zaman dilimi içerisinde yurtiçi ve yurtdışı paket satışları ile birlikte satış adetleri beklentilerimizin üzerinde gerçekleşti.  Bu durum 2017 yılı için de beklentilerimizi arttırmaktadır. Beklentilerimize karşılık olarak Bauma Şangay fuarında 2017 yılı için 100 makinalık sözleşme imzalandı" ifadelerini kullandı.

" SRC serisi her yönden farklı"

Açıklamalarında Palfinger-Sany marka mobil vinçlerin arazi tipi modellerinin teknik üstünlükleri hakkında bilgi veren  Makser Vinç Genel Müdürü Mustafa  Tam, konu hakkında şunları dile getirdi: "SRC serisi arazi tipi mobil vinçler hem fiyat avantajı hem de Makser olarak sunduğumuz servis avantajı ile önümüzdeki dönemde de adından çok söz ettirecektir. SRC serisinde kullanılan komponentler Dünya çapında bilinen markaların ürünleridir( Cummins marka motor, Dana marka şanzıman, Parker pompa grubu v.s). Ürün kalitesi ile piyasada beğenilen Casinoslot SRC serisi daha iyi satın almak koşulları ile de piyasada farkını yarattı ve yaratmaya da devam etmektedir. Yakın bir zaman içerisinde kamyon tipi(truck crane) ve all terrain mobil vinçler ile ilgili olarak da Türkiye’ye makine getirip, özellikle vinç kiralama müşterilerine sunmayı düşünüyoruz. Nisan ayında 80 ve 100 tonluk kamyon tipi mobil vinçlerimiz Türkiye stoklarımıza gelecektir. Arazi tipi vinçlerde yaşadığımız başarının aynısını kamyon tipi(truck crane) ve all terrain mobil vinçlerde de yaşayacağımızı düşünüyoruz.

 

Kutu!!!kutu!!!kutu!!!

Bauma Şangay Fuarı 

Bauma Şangay Fuarı, Palfinger-Sany açısından oldukça verimli bir fuar oldu. 100 tonluk all terrain mobil vinç, 120 tonluk arazi tipi mobil vinç ve rüzgâr tribünleri montajlarında kullanılmak üzere özel olarak imal edilen 13 metrede 100 ton kaldırma kapasitesine sahip SSC1020 modeli farklı dizaynı ile ilgi çeken makinalardı.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol