Bu haber kez okundu.

Pİ Makine ürün kalitesiyle fuara damga vuracak

 

Pİ Makina'nın üreticilik kariyeri boyunca her zaman ilklere imza atan öncü bir kuruluş olduğuna değinen Kılıç, "Türkiye’de ilk yerli beton santralini ve kule vincini firmamız üretmiştir. Pi Makina yaklaşık yarım asırlık tecrübesiyle dünyanın elliden fazla ülkesinde binlerce beton santrali kurmuş ve hemen hemen her kıtada bilindik bir marka haline gelmiştir. Firmamız inşaat sektöründeki eksiklikleri ve ihtiyaçları detaylı bir şekilde analiz ederek, yaklaşık 20 yıl önce beton pompası ve kırma eleme tesisi üretimine başlamış, bu alanda da ilk yerli üretici olmuştur. Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip firması olan Pi Makina iş ve inşaat makinaları alanında da yıllardır beko loderler, greyderler, ekskavatörler ve yükleyiciler gibi birçok yerli makine üretmenin gururunu yaşamaktadır" ifadelerini kullandı.

"Kalite, güven ve kusursuz hizmet anlayışı"

Pi Makina, her zaman kaliteyi, güveni ve kusursuz hizmet anlayışını ilke edinmiştir.Tamamı Dumanbet yerli üretimimiz olan ürünlerimizle birlikte dünya standardlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla müşterilerimize sunmaya; iş ve inşaat makinaları ile ilgili her türlü ihtiyacı karşılamaya devam edeceğiz.

 

KOMATEK fuarına katılacaklarını ve bu fuara ayrı bir önem verdiklerini dile getiren Kılıç, "Sektörel gelişmeler ve pazardaki yeni oluşumlar gün geçtikçe önemini artırıyor. Ürünlerimizin ve firmamızın tanıtımının yanı sıra fuar organizasyonları, içerisinde yer aldığımız çeşitliliği detaylı bir şekilde gözlemlemek, kalite analizleri, rakip değerlendirmeleri yapmak ve sektörel öngörülerde bulunmak açısından büyük önem arz ediyor. Bu noktada Pİ Makina olarak katılımcı diğer firmalar  ve ziyaretçilerimiz ile sıcak temas sağlamak açısından fuarlara katılım konusunda büyük çaba sarf ediyoruz. Ürünlerimizi ve kalitemizi her zaman olduğu gibi ön plana çıkaracağımız fuarlardan biri olan KOMATEK fuarı da bütün bu imkanları yakalamak açısından önemli bir organizasyon olarak karşımıza çıkıyor.

"Yeni ürünlerimizi fuarda görücüye çıkarıyoruz"

         

Katıldığımız her fuarda olduğu gibi KOMATEK Fuarı’nda da  yeni ürünlerimizi, ziyaretçilerimiz ile buluşturacağız. Bu yıl fuarda bir çok ürünümüzün yanı sıra  yeni ürünlerimizden Greyderimiz “ Pİ 3180 A ”, Konik Kırıcımız “ Pi Kon 200 ”, Yükleyicimiz “Pi 1051 A” , Kazıcı yükleyicilerimiz “Pi 1022 A “ ve “Pi 1022 Y “   ziyaretçilerimizin beğenisine sunulacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol