Bu haber kez okundu.

Sağlam, kaliteli ve güçlü ürünler Mkv Hidrolik Makina'da

 

Mkv Hidrolik Makina'nın 2009 yılında Zafer Sanayi Sitesi'nde Mkv hHidrolik adı altında kurulduğunu ve ürün bakım - onarımı yapmaya başladığını belirten Kısa, "Firmamız 6 ay gibi kısa bir sürede önemli bir büyüme trendi yakalayarak araç üstü 5 tondan 65 tona kadar imalata başlamıştır" ifadelerini kullandı.                       

Açıklamalarında Mkv Hidrolik Makina'nın satış sonrası servis hizmetleriyle ilgili de bilgiler veren Kısa konu hakkında şu ifadeleri kullandı: "Firma kimliğimizin yapısı gereği tüm müşterilerimiz de biliyor ki servis hassasiyetimiz oldukça yüksek. Her şeyden önce müşterilerimizin bu tür sıkıntılara düşmemesi için servise ihtiyaç duymayacak kaliteli üretimler yapıyoruz "  şeklinde konuştu.                    

Ürün sağlamlığının, iş güvenliğinin önemli esaslarından biri olduğuna dikkat çeken Kısa, "Ürün tedariklerimizde her zaman kaliteli ve belgeli ürünler kullanırız. CE standartlarında üretim Betvakti yapmaktayız. İş güvenliği ve sağlığı konusunda ürünlerimizin  güvenlik katsayıları maksimum düzeydedir. Makinalarımızın en ince detaylarına kadar güç ve mukavemet hesaplarını yapıyoruz" dedi.

 

"Sağlam, kaliteli ve güçlü ürünler imal ediyoruz"

Firma olarak bizi farklı yapan en önemli etken; yapmış olduğumuz makinaların sağlam, kaliteli ve güçlü olup çalışma aksamlarının her şartlarda sorunsuz uzun süreli çalışır olmasıdır. Bütün  müşterilerimiz bunu her fırsatta dile getirmiştir.                       

Son olarak ürün yaptıkları firmaların kurumsal kimliğine dikkat çeken Mkv Hidrolik  Makina Genel Müdürü Yasin Kısa konu hakkında şunları dile getirdi: Bizden ürün alan firmalar sektörün önemli firmaları arasında ve yurdun değişik bölgelerinde bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını; Kastamonu Kapan Vinç, Trabzon Kardeşler Oto Kurtarma, K.Maraş Volkan Oto Kurtarma, Ankara  Arslan Kardeşler Vinç, Antalya Japon Vinç, Aydın Saruhan Vinç, Karaman Celiktaş Vinç, G.antep Yalçın Vinç  şeklinde sıralayabiliriz.                     

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol