Bu haber kez okundu.

Sak Vinç'in tercihi Uzmanlar Platform

Sak Vinç'in 1996 yılında Samsun'da kurulduğunu belirten Hasan Sak, "2008 yılında vinç sektörüne ağırlık verdik. Gelinen noktada vinç, hiyap ve sepetli gruplarında, makine parkurumuzda 17 adet ürün bulunmakta. Makine parkımızda bulunan 26mt, 30mt, 40mt ve 43mt sepetli platformlarımızın hepsi Uzmanlar Platform markasını taşımakta. Hiyap ürünlerimizde ise Erkin World Power markasını tercih etmekteyiz" ifadelerini kullandı.

Uzmanlar Platform'u ürün kalitesi, satış sonrası servis üstünlüğü, çözüm ortağı olma politikası ve her Mobilbahis konuda müşterilerinin yanında bulunması gibi önemli nedenlerden dolayı tercih ettiklerini dile getiren Sak, özellikle Uzmanlar Platform ürünlerindeki iş güvenliği kat sayılarının maksimum düzeyde olmasının kendileri için çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

Açıklamalarında 2017 yılında yapmak istedikleri yatırımlara da değinen Sak Vinç Genel Müdürü Hasan Sak  "Bu yıl makaslı eklemli platform ve teleskopik vinç yatırımları yapma düşüncesindeyiz. Bunun için araştırmalarımızı yapmaya başladık. Kısa bir süre sonra bu araştırmalarımızı neticelendireceğimizi umuyorum" dedi.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol