Bu haber kez okundu.

Sektör Bursa'da bir araya geldi

 

Üreticisinden distribütörüne, işletmecisinden operatörüne bir araya gelip, hem beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, hem de iş anlamında katkılar sağladığımız Bursa organizasyonunu geride bıraktık.

Bursa Vinç İşletmecileri Derneği ve Net-Medya’nın gerçekleştirdiği etkinliğin esas amacı sektöre bir katma değer yaratmak, sektör olarak bağlarımızı kuvvetlendirmekti. Amacına da ulaştı diye düşünüyorum. Organizasyona katılan çoğunluğun da bu konuda hem fikir olduğu kanaatindeyim.

Net Medya Ailesi olarak sizlerle hep biriz, hep birlikteyiz

Öncelikle ifade etmeliyim ki, sektörümüz adına yapılan bu tür organizasyonlar, sektörü bilen, sektörün içinden gelen kişiler tarafından yapıldığında nihai hedefine daha kolay ulaşıyor. Çünkü fuarların bile yakalamakta zorlandığı 380’den fazla işletmeciyi Bursa’da gördük. Hem de 6 saatlik organizasyon için. Ankara, İzmir, Bilecik, Eskişehir, İstanbul İkitelli-Gebze, Bursa-İnegöl, Mudanya-Çanakkale dahil olmak üzere 380 kişiyi ağırladık. Eğer organizasyona katılan hemen hemen herkes bu organizasyondan bir şeyler kazanmış ise ne mutlu bize!

Gündüz güneşli, iftar saatinde ise bereketli yağmur altında gerçekleşen Bursa organizasyonu, 4 bin metrekarelik alana sahipti. Ve bu alan Jetbahis o kadar kalabalıktı ki sanki mahşer yeri gibi. Biz ise sektör olarak yek vücuttuk. Bu da bambaşka bir duyguyu yaşamamıza vesile oldu. Gururluyuz, bu sektörde sizlerle olduğumuz için çok mutluyuz.

Bursa Vinç İşletmecileri Derneği’ne sektör adına sonsuz teşekkür ediyoruz

Katılımcı olan 18 firma ile görüştük, konuştuk, değerli fikirlerini, olumlu-olumsuz eleştirilerini dinledik. Görüşlerini paylaşan, çok daha iyisinin yapılabilmesi için fikirlerini aktaran herkese çok teşekkür ederiz. Genel izlenimin çok faydalı, çok olumlu olduğu Bursa’da sıcak satış da oldu, yeni makineler de boy gösterdi.

Net Medya olarak bundan sonra da sektörün gelişimine ve değişimine yönelik etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz.

 

BURSA ETKİNLİĞİNE KATILAN FİRMALAR: HBA AKÜ, ACARLAR MAKİNE, HİDROKON, TOYOTA İSTİF, AKC VİNÇ, KELEŞ VİNÇ, UZMANLAR PLATFORM, ELS İSTİF, ABS İSTİF, MAK-SER, UPSAN PLATFORM, BİGLİFT, İSTANBULVİNÇ, UZMAN LİFT, RECODE SEKTÖREL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ, ERDEĞER.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol