Bu haber kez okundu.

Snorkel Uzman Lift'ten memnun

 

Snorkel'ın, Amerikan Snorkel ve İngiliz UpRight firmalarının Snorkel çatısı altında birleşmesiyle  oluşmuş Amerikan/İngiliz menşeli bir firma olduğunun bilgisini veren Elvin, "Snorkel’ın Amerika’da 2, İngiltere’de 1 ve Avusturalya’da 1 adet üretim tesisi olmak üzere toplamda 4 adet fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalarında 1959’dan günümüze 2 - 41 metre arası yükseklikte platform üretimi yapmaktadır" ifadelerini kullandı.

"Yusuf Tursun ve Mehmet Karakaya'ya teşekkürler"

Açıklamalarında Uzman Lift'le olan iş birliklerine de değinen Elvin konu hakkında şunları dile getirdi: "Uzman Lift'le olan iş birliğimiz konusunda oldukça isabetli bir Hermesbet karar aldığımızı bir kez daha görmüş olduk. Uzman Lift sadece kendinden yürüyüşlü çalışma platformlarının satışı üzerine kurulmuş bir firma. Değişik ürünler satmıyor. Bu yüzden firmanın çok doğru bir partner olduğuna inanıyoruz.  Buradan Yusuf Tursun ve Mehmet Karakaya'ya da bir kez daha teşekkür ediyorum."

Son 3 yıldır Snorkel markasının özellikle makaslılarında çok önemli değişiklikler olduğunu kaydeden Elvin, "Türkiye'de de öncelikle satmak istediğimiz ürün gamını makaslılar oluşturmakta. Çünkü bütün kiralama firmaları işe bu ürünlerden başlıyor. Biz de yeni tasarım olan bu ürünleri Türkiye pazarına sokmak istiyoruz. Yine bomlarda 21mt'ye kadar olan ürünlerde iddialı olmak istiyoruz. 21mt'nin üstü Amerika'daki fabrikalarda üretildiği için bunların maliyetleri yüksek oluyor. Önceki distribütörlerimizin gerektiği kadar çalışmamasından kaynaklı düşük pazar payımız Uzman Lift'le hak ettiği seviyeye yükselecektir" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol