Bu haber kez okundu.

Türkiye'nin her yerinde T.E.K

 

T.E.K Forklift Makineleri 2016 yılında kurulmasına rağmen yönetici kadrosu olarak hem iş makineleri hem de forklift sektöründe 15 yıldan fazla tecrübeye sahibiz.

Ürün gamınız ve üretimleriniz hakkında okuyucularımızı bilgilendirir misiniz?

Ürün gamında 1 tondan 10 tona kadar dizel forklift, 1 tondan 3,5 tona kadar elektrikli forklift ve depo içi ekipmanlarını bulunuyor. T.E.K. marka forkliftlerimiz Çin’in en büyük sanayi kuruluşlarından olan ZOOMLION şirketinin Anhui eyaletindeki forklift üretim tesislerinde üretilmektedir. Yıllık 40.000 adet forklift üretim kapasitesi olan ve ileri teknoloji üretim makineleri ve metotlarının kullanıldığı fabrikada lazerle kesim tezgahları, lazer kaynağı, otomatik fırınlama boya, son sistem test alanları ile üretim yapılmakta ve bu  yüksek kalite ile üretilen forkliftler dünyanın dört bir yanına ihraç edilmektedir.  Ayrıca T.E.K Forklift mümessilliği ile birlikte Xinchai marka motorların da Türkiye mümessili olarak gerek sandık motor ve gerekse bütün motor parçalarını stoklarımızda bulundurup müşterilerimize hizmet Tümbet veriyoruz. Forklift ile ilgili olan bütün işleri yapmak istiyoruz. Şu anda kendi markamız olan T.E.K Forklift'lerinin satışı ile birlikte, yedek parça satışı, kiralama hizmeti, kullanılmış forklift satışı yapıyoruz.

Satış sonrası servis hizmet kalitenizden bahseder misiniz?

Yüksek kaliteli forkliftlerimizin satışıyla birlikte müşteri odaklı servis anlayışımızla piyasadaki marka bilinirliğimiz giderek arttırmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin her bölgesinde bulunan yetkili servis ağımızla birlikte müşterilerimizin kesintisiz olarak forkliftlerimizi kullanmaya devam edebilmesi için bütün gücümüzle hizmet etmeye çalışıyoruz.

2016 yılı hedeflerinizi gerçekleştirdiniz mi? 2017 yılı hakkında neler söylersiniz?

2016 yılı içindeki hedeflerimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Ancak 2016 yılının ikinci yarısında ülkemizde oluşan konjonktür ile oluşan yavaşlamayı 2017 yılı içinde telafi edeceğimizi düşünüyoruz. Özellikle döviz kurlarında oluşan dalgalanma satışlarımızı maalesef olumsuz yönde etkiliyor. Kurlardaki dalgalanmanın en kısa sürede kontrol altına alınacağını düşünüyoruz. 2017 yılının özellikle ikinci çeyreğinden sonra piyasaların biraz daha düzeleceğini ve bu düzelmeye paralel olarak biz de hedeflerimizi yakalayacağımızı öngörüyoruz.  Firma olarak forklift kiralama konusundaki çalışmalarımızı da sürüyor. Gelen tüm talepleri değerlendirip T.E.K marka forkliftlerimizin uygun model ve ekipmanlarıyla birlikte müşterilere “ 'Türkiye’nin En Kalitelisi' sloganımızla birlikte Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol