Bu haber kez okundu.

Türkiye'yle Dünya arasındaki köprü; Network Global Lojistik

 

 Network Global Lojistik; geniş tır filosu ve dünyanın dört bir yanında bulunan şubeleri ve acenteleri sayesinde kara yolu, deniz yolu, nehir yolu, demir yolu ve hava yolu taşıma modüllerini kullanarak endüstriyel proje taşımacılığı, multimodal taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firmamız; müşterilerinin ihtiyaçlarını yakından takip ederek ve sürekli bilgi akışı sağlayarak, hizmet kalitesini günden güne artırmakta ve hizmet detaylarını global ihtiyaçlara göre şekillendirmektedir. Müşteri odaklı çalışma tarzını benimseyen firmamız, sunduğu alternatif yöntemlerle müşterilerinin lojistik maliyetlerini minimuma çekmektedir. Network Global Lojistik AŞ, uzun yıllara dayanan ağır nakliye tecrübesini sürekli geliştirerek endüstriyel proje taşımacılığı konusunda uzmanlık kazanmıştır. Bu sayede, mühendislik gerektiren ve coğrafi konumu dolayısıyla ulaşımda güçlük çekilen bölgelerde dahi sorunsuz proje taşımacılığı hizmeti vermektedir. Firma; proje taşımacılığına bağlı olarak yük mühendisliği, yol etüt hizmeti, vinç hizmeti ve yük sabitleme hizmeti de vermektedir. Yoğun olarak Enerji, Makine, iş makineleri, inşaat, yapı sektörlerine hizmet vermektedir.

 2016 yılında gerçekleştirdiğiniz önemli projelerinizden bahseder misiniz? 2017 yılında  hangi projelerde yer alacaksınız?

2016 yılında firmamız yurtiçinde ve yurtdışında ağırlıklı olarak inşaat, endüstriyel tesis, enerji gibi sektörlerin önde Wipbet gelen projelerinde yer almıştır. 2016 yılında inşaat sektörünün yanında trafo taşımacılığına da ağırlık vermiş ve birçok projeye imza atmıştır. 2017 yılında da yine proje taşımacılığı tarafındaki müşteri sayımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz projeleri de arttırmak hedefindeyiz. Hedefimiz; yurtiçi ve yurtdışında bulunan ‘Mega Projeler’in taşımacılık hizmetlerinde daha aktif rol almaktır. Firmamız 2016 yılında gerçekleştirdiği projeler ile TİM’in 2016 yılı 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Araştırmasında 43. Olmaya hak kazanmıştır. 2017 yılında bu unvanımızı daha yukarılara çıkarmak ve tabii ki koşulsuz müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

 

 

Son yaptığınız boru taşımacılığı projesi hakkında okuyucularımızı bilgilendirir misiniz?

 Gerçekleştirdiğimiz proje Malatya’dan Türkmenistan’ın Garabogaz bölgesinde bulunan projenin boru taşıma kısmıdır. Projenin tamamı 66980 ton. Karayolu + Denizyolu + Karayolu şeklinde kombine bir proje olup, yol etütleri de yapılarak kapıdan kapıya bir hizmet sağlanmıştır. Ağustos ayında başlayan proje Kasım ayında son bulmuştur.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol