Bu haber kez okundu.

Universal Handlers Türkiye Genelinde 12 Yetkili Servis İle Anlaşma İmzaladı

 

STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden Universal Handlers, müşterilerine tam kapsamlı hizmet verme misyonuyla, Türkiye genelindeki 12 firma ile yetkili servislik anlaşması imzaladı.

24 Şubat 2017 tarihinde, Universal Handlers’ın Orhanlı Genel Merkezi’nde gerçekleşen toplantı ve imza töreninde konuşan Universal Handlers Genel Müdürü Reyhan Uğurlu Yücel; kapsamlı araştırmalar ve ziyaretler sonucunda 12 yetkili servis ile çözüm ortaklığı anlaşmasını imzaladıklarını açıkladı. Türkiye’nin tüm bölgelerinden gelen müşterileri taleplerine en kısa sürede ve en yetkin uzman kadro Galabet ile servislerin geri döneceklerini belirtti. 2017 yılının sonuna kadar yetkili servis sayısını 20’ye çıkartmayı planladıklarını belirten Yücel, istif makinaları kiralama operasyonlarında 100’ü aşkın kadrolu teknisyenleri ile hizmete devam edeceklerini, yetkili servisleri aracılığı ile de satış yaptıkları firmalara tam kapsamlı satış sonrası hizmet sunacaklarını sözlerine ekledi.

Adana, Afyon, Bursa, Diyarbakır, Denizli, Düzce, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Konya, Trabzon ve Van’da faaliyet gösterecek olan Universal Handlers yetkili servisleri, Yale marka forklift ve istif makinalarının yedek parça, servis ve tüm satış sonrası hizmetlerini sunacak.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol