Bu haber kez okundu.

UP Makine, Herkül Vinç'e  PALAZZANI liftini teslim etti

 

  UP Makine Satış ve Pazarlama Müdürü Sibel Aygül Herkül Vinç'e verdikleri  PALAZZANI paletli personel yükseltici liftlerin RAGNO TSJ23.1 modeli hakkında bilgi verirken şunları ifade etti:  " Bu modelde makineyi hem aşağıdan hem de sepetten kumanda ederek yürüme, yükselme, alçalma, yatayda uzama hareketleri ve sepetin özel dönüşleri yapılabilmektedir. Makine kapalı konumdayken palet üzerinde yürüyebilme özelliğine sahiptir. Bu da çalışma noktaları arasında rahatlıkla hareket edebilmenizi sağlar. Sepet yükselirken denge ayakları kullanıldığından toplam ağırlık konusunda ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Sepet yükselmeden önce stabilizer ayaklarla denge sağlanır ve makine güvenli çalışma pozisyonu aldığında yükselmenize izin verir.

 

Açıklamalarında ürünün güvenlik sistemleri hakkında da konuşan Aygül, şunları sıraladı: "Denge ayakları ile makine güvenli kullanım pozisyonuna gelmeden sepet yükselmez. Makine üzerinde kapasite sensoru bulunmakta ve kapasite limiti aşıldığında kilit sistemi devreye girmektedir. Makine üzerinde eğim sensoru bulunmakta ve limit eğim değerleri aşıldığında kilit sistemi devreye girmektedir."

 

Son olarak ürünlerin kullanım alanlarına değinen  Aygül, "İç mekan ve dış mekan kullanımı için uygundur. Kullanım alanında makinenin dik yükselmesinin yanı sıra yatayda erişime de ihtiyaç duyuluyorsa tercih edilir. 2 kişinin aynı anda sepette bulunması gerekiyorsa uygundur.İç mekan kullanımlarında, makinenin toplam ağırlığı ve özellikle kapalı ölçüleri ciddi bir avantaj sağlayacaktır. Toplam makine ağırlığının çok önemli bir kriter olduğu iç mekan kullanımlarında, aynı yüksekliğe çıkabilen kendinden yürüyüşlü platformlarla mukayese edildiğinde neredeyse 1/3’e varan ağırlık ölçüsü ile alternatif modellerin önüne geçecektir. 1 metrelik genişliği ile özellikle hat aralarının dar olduğu tesislerde önemli bir avantaj sağlamaktadır" şeklinde konuştu.

 

 

Herkül Vinç Genel Müdürü Tuncay Arıcan: Bundan sonra da Up Makine’den alımlarımız  devam edecek!

Türkiye vinç kiralama sektöründe yaklaşık 20 yıla yakın bir süredir faaliyet gösterdiklerini hatırlatan Herkül Vinç Genel Müdürü Tuncay Arıcan "Firmamız, her zaman yenilikçi orijinal ekipman çeşidiyle tüm müşterilerimize hızlı çözüm ve kaliteli hizmet sunabilmek için devamlı büyük  hedeflerle yoluna devam etmekte.  Türkiye genelinde kiralık araç üstü vinç,  araç üstü Lunabet personel yükseltici lift, paletli örümcek vinç,  örümcek personel yükseltici lift, kendinden yürüyüşlü eklemli personel yükseltici lift, makaslı personel yükseltici lift  ve vakumlu robotik yük taşıma araçları gibi sürekli yenilenen ve makine parkımıza eklenen kiralama araçlarıyla Herkül Vinç olarak yetenekli kadrolarımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz" şeklinde konuştu.

 

 

Herkül Vinç olarak sınırları aşıp, ileri doğru güçlü adımlar atarak önemli gelişmeler kaydettiklerini belirten Arıcan,  "Tüm müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarınıza kulak verdik. Herkül Vinç Makine Parkında bugüne kadar hiç görmediğiniz ama bundan sonrada onlarsız yapamayacağınız akıllı ve robotik makinelerimizde tüm teknolojik yenilikleri ve özellikleri bir araya getirdik ve getirmeye bundan sonra da devam edeceğiz " dedi.

 

 

Açıklamalarında UP Makine'den aldıkları  PALAZZANI RAGNO TSJ 23.1 model lifti neden tercih ettiklerine de değinen Arıcan, konu hakkında şunları dile getirdi: "Up Makine iş makinesi sektöründe ELS markasıyla bu sektörde çok önemli bir yere sahip ve uluslar arası alanda ülkemizi başarıyla temsil ediyor.  Bursa’da büyük bir alan üzerine kurulu muhteşem  fabrikasıyla vinç ve personel yükseltici lift sektörümüze kaliteli hizmet sunan Up Makine, satış sonrası teknik desteği ile her zaman yanımızda.  Bizim için en önemlisi ise kiralama sektöründe çok güvenilir bir yere sahip olması. Tüm bu nedenlerle paletli personeli yükseltici lift alırken UP Makine güvencesindeki PALAZZANI  markasını tercih ettik.  Herkül Vinç Olarak Biz Up Makine’ye güveniyoruz. Bundan sonra da Up Makine’den alımlarımız  devam edecek. Herkül Vinç olarak personel yükseltici lift ve vinç dünyasındaki tüm yenilikleri ve teknolojik üstünlüklere sahip olan avrupa teknolojinin en son ürettiği PALAZZANI marka personel yükseltici liftleri Türkiye'de makine parkımıza katarak tüm müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam ediyoruz. PALAZZANI örümcek liftlerin maksimum kaldırma kapasitesi 500 kg ile hidrolik vinç ve personel yükseltici lifti sayesinde gelişen Türkiye’ de çok işler başaracağına inanıyoruz."

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol