Bu haber kez okundu.

Uzan Platform'dan yerli kumanda kutusu

 

Firmasının Uzmanlar Platform bünyesinde hizmet verdiğinin altını çizen Sarı, "Şu an ürettiğimiz kumanda kutuları daha önceden yurtdışından büyük meblağlarla getirtilmekteydi. Bu problemi ortadan kaldırmak amacıyla öncelikle bu ürünün kalıplarını kendi atölyemizde yapmaya başladık. Bu kalıpları yaparken, ürün tasarımımızı, doğa şartlarına ve mekanik mukavemete en uygun şekilde gerçekleştirdik" ifadelerini kullandı.

İmal ettikleri kumanda kutularında kullandıkları malzemelerin çok kaliteli olduğuna işaret eden Sarı konu hakkında şunları dile getirdi: "Ürün imalatında kullanmış olduğumuz plastik, bu alanda kullanılan abies adlı çok kaliteli bir plastiktir. Bu plastik özellikle otomotiv sektöründe kırılmazlığı ve şık görünümüyle ünlü bir maddedir. Bunun yanı sıra yaptığımız bom ayak cıvataları çok özel bir malzemeden oluşmuştur. Bu aşınmaz bir malzemedir. Bomlar sallanmasın diye bunları kullanmaktayız. Daha önce bu malzeme çelikten yapılmaktaydı. Dolayısıyla ürüne ayrı bir yük binmekteydi. Plastikle yapılınca mukavemetinden hiçbir eksiklik olmamasına rağmen ürün de hafiflemiş oldu. Yine bu üründe geliştirdiğimiz hortum makaralarıyla hem ekonomik anlamda çok büyük bir tasarruf elde ettik hem de istediğimiz rengi vererek ürünü oldukça şık bir konuma getirmiş olduk."

Kutu!!!kutu!!!kutu!!!

"Çok büyük bir fiyat farkı var"

İmal ettiğimiz bu kaliteli kumanda kutularını kendi platformlarımızda kullanmanın yanı sıra isteyen firmalara da vermekteyiz. Bu anlamıyla yoğun bir talep aldık. Birçok ünlü üretici firmaya kumanda kutularımızdan verdik. Daha önceden ithal edilen kumanda kutularına 150 Euro ödenmekteydi. Şu an ürettiğimiz kumanda kutusunun maliyet fiyatı ise yaklaşık 17 Euro civarında. Yani nereyse önceden 10 katı bir fiyat ödenmekteydi bu ürün için.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol