Bu haber kez okundu.

Wacker Neuson'dan İstanbul Avrupa Yakası'na yeni şube

 

Merkezlerinin Tuzla'da bulunduğunun bilgisini veren Arbay, "Ankara, İzmir, Trabzon, Antalya 'da birer bölge müdürlüğümüz var. İkitelli'de şu an yeni ve çok aktif bir kadro kurmuş durumdayız. Yeni yerimizle birlikte ürün satışlarımızda da hemen hızlı bir ivmelenme yakaladık" ifadelerini kullandı.

Açıklamalarında Wacker Neuson'ın ürü gamı hakkında bilgi veren Arbay, "Wacker Neuson olarak ürün gamımız ana başlıklarıyla ikiye ayrılmakta: Kompakt Grup ve Light Grup ( inşaat ekipmanları ). Kompakt grupta; ekskavatörler, yükleyiciler, ufak damperler ve teleskopik forkliftlerimiz bulunmakta. Yani sahada yükleme yapan 4ana kalemde oluşan grup. Light Grubu oluşturan ekipmanlar ise bir inşaatta kullanılabilecek ufak silindirden tutun vibratörüne kadar aklınıza gelebilecek bütün ürünlerden oluşmakta. Ekskavatör grubunda en büyük makinamız 16ton, en küçük makinamız ise 800 kg ağırlığında. Yükleyici grubumuz belden kırmalı ürünler. Bunlar; 2tonla 7 ton arası bulunmakta. 10tona kadar da belden kırma damperlerimiz mevcut. Bunlar şimdilik Türkiye'de çok fazla bilinen makinalar değil ama dar alanlarda yavaş yavaş talep edilmeye başlandı" şeklinde konuştu.

Türkiye piyasasına aktif bir şekilde girmiş bulunduklarını kaydeden Arbay, konu hakkında şunları dile getirdi: "Tekirdağ, Çanakkale, Edirne Belediyeleri'yle demolar gerçekleştirdik. Makinalarımız oldukça beğenildi ve olumlu geri dönüşler aldık. İzmir'de de demolarımızı gerçekleştirdik. Bu bölgeyle birlikte, Antalya ve Karadeniz Bölgesi'nde oldukça hareketliyiz. Avrupa yakasında önceden çok fazla bulunmadığımız için pazarda biraz gerideydik. İkitelli şubemizle Trakya Bölgesi'nde hak ettiğimiz konuma ulaşacağız."

Wacker marka makinalardan rakip makinalara dönüş olmadığı gibi, rakip makinalardan Wacker marka makinalara önemli oranda bir dönüşün söz konusu olduğunu belirten Arbay, "Wacker üstün Alman kalitesiyle üretilmiştir. Ürettiği bütün segmentlerdeki makinalarına, her zaman bu üstün Alman kalitesini eksiksiz bir şekilde yansıtmıştır" dedi.

Kutu!!!kutu!!!kutu!!!

"Teleskopik forkliftler"

Türkiye'de ve dünyada forklift ürünleri 7mt ile 21mt arasında değişmekte. Bizim Wacker olarak getirdiğimiz forkliftler 4 ve 5 mt'dir. Bu forkliftler teleskopiktir ve de fiyatları çok uygun. Bütün inşaatlarda, hayvan üretme çiftliklerinde, besicilikte, zahirecilikte, park ve bahçelerde ve burada sayamayacağım birçok iş kolunda kullanılabilecek forkliftler bunlar. Çok az bir yakıt yakmakta ve dar alanlara rahatlıkla girebiliyor. Nokta dönüşlü mini yükleyici makinaları pazarına da hitap etmekte teleskopik forkliftlerimiz. Kaldırdığı ağırlık 1,2 ton. Küçük olduğundan kapalı otoparklara bile girebilmekte. Her türlü kamyona yükleme yapabiliyor.

Wacker Neuson olarak Türkiye pazarına başka hiçbir firmada olmayan ürünler sunduklarını kaydeden Arbay, "Örneğin belden kırmalı looderlerimizde VL20E modelimiz, dünyada ilk ve tek belden kırma elektrikli looderidir. Şarjlı bir makinadır. Kapalı bir işletmelerde bütün ataçmanları takılabilir ve sessiz bir şekilde çalıştırılarak çok iyi bir verim alınabilir" şeklinde konuştu.

Kutu!!!kutu!!!kutu!!!

"Geniş stok ve üstün servis hizmetleri"

Biz burada Wacker Neuson'ın bir bayisi değiliz, kendisiyiz. Direkt olarak Almanya'ya bağlıyız. O yüzden herhangi bir stok bekleme gibi bir sıkıntımız bulunmamakta. Merkezden servis hizmeti vermemizin yanı sıra lokal firmalar vasıtasıyla da Türkiye'nin her yerine servis hizmeti sunabiliyoruz. Bu lokal firmalara makinalarımızla ilgili gerekli eğitimleri veriyoruz. Makinalarda kullandığımız motorlar Perkins veya Yanmar markalarını taşımakta. Bunların parçaları da Türkiye'de oldukça yaygın. Bu da önemli bir avantajı teşkil etmekte. 2 yıl / 2000 saat garanti vermekteyiz ürünlerimize.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol