Bu haber kez okundu.

Yale, Ergonomi Kategorisinde FLTA Ödülünü Kazandı

 

STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden Universal Handlers’ın 2015 yılından bu yana Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduğu Yale forklift ve istif makinalarının Avrupa Genel Merkezi Yale EMEA, 2016 yılında lansmanını gerçekleştirdikleri MPT Akülü Transpaletler Serisi ile, 2017 Forklift Birliği Ödülleri kapsamında Ergonomi kategorisinde ödül aldı. Ödülü, şirket adına Yale Avrupa Operasyonlar Müdürü Mark Stent aldı.

        Bu ödül, Yale’nin Ergonomi kategorisinde aldığı ilk FLTA (Forklift Truck Association) Ödülü. Şirket daha önce, 1999 ve 2009 yıllarında Çevre Ödülü’nü ve 2013 yılında ise Güvenlik Ödülü’nü almıştı. Yale, böylesine çekişmeli bir kategoride ödül alarak zorlu bir rekabetin galibi oldu.

Yale MPT Akülü Transpalet Serisi, her boyuttaki operatörün, makinayı kullanırken rahat pozisyonlar bulabilmesini sağlamak ve böylece verimliliği büyük ölçüde arttırabilmek amacıyla tasarlandı. Uyarlanabilen koltuk tek bir düğmeye basarak Betgram oturma, yaslanma ve ayakta durma işlevselliğini sunarak kısa veya uzun her türlü transferde operatörlere tam hareket serbestliği sağlıyor.  

MPT Serisinin diğer önemli özellikleri arasında, makinaya daha kolay binmeyi-inmeyi sağlayan alçak basamak, geniş zemin alanı, sağlam tutamak, Europalet taşımaya elverişli kompakt şase, elektronik kontrollü yönlendirme, net görüş alanı ile yön ve hız kontrolü sağlayan ve kolayca çalıştırılabilen kelebek anahtar bulunuyor. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Universal Handlers Genel Müdürü Reyhan Uğurlu Yücel şunları söyledi: “Yale MPT Serisi Akülü Traspaletlerin ergonomik tasarımının FLTA tarafından da takdir edilmiş olması bizi de çok sevindirdi. Yale’nin gelişme felsefesinin merkezinde operatör yer alıyor ve biz de Yale’nin Türkiye distribütörü olarak, MPT Serisinin bunun parlayan bir örneği olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimiz için üretkenliği kolaylaştırmak ve daha verimli hale getirmek amacıyla Yale’nin yaptığı bu yenilikçi çalışmanın başarılı olduğunu görmekten dolayı mutluyuz.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol