Bu haber kez okundu.

Yarım asırlık tecrübemiz ile her daim yanınızdayız

 

Önce Atilla Dural Mümessillik İnşaatı tanıyıp, Nifty Lift’in Türkiye mümessilliğini almanız hususuna değinelim mi?

Saez Kule Vinçleri, Alimak-HEK Asansör ve Platformlarının, Altec araç üstü ekipmanlarının Türkiye’de satışını gerçekleştiren Atilla Dural, yüksek çalışma platformlarında sektörün liderlerinden Nifty Lift firmasının da Türkiye mümessilliğini almış bulunuyor. Satış sonrasında makinelerin kurulum, bakım, onarım ve yedek parça sağlanması konularında satış sonrası servis hizmetini de başarıyla veriliyor.

Müşterilerimizin projelerinde ihtiyaçları olabilecek tüm kaldırma ürünlerini tek adresten elde edebilecekleri bir çözüm ortağı olma ilkemiz doğrultusunda, geniş olan ürün yelpazemizi daha da genişletmeyi hedefliyoruz. Avrupa ve dünyada her gün gelişmekte olan sektörde, mümessili olduğumuz makinaların kalitesi ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeği amaçlamaktayız.

Bizlere Nifty Lift hakkında bilgi verir misiniz?

Mümessilliğini aldığımız Nifty Lift, İngiltere’de olup A’dan Z’ye üretimin tamamı Nifty’nin belirlediği üstün kalite standartlarına göre tamamlanıyor. Nifty Lift markasının en üstün serisi olan Self Propelled (Height Riders), eklemli sepetli platformlardır. Muadil markalara olan Romabet avantajı aynı ağırlığı taşıyıp daha dar ve daha hafif bir makine olmasıdır. Kalitesi muadil markalara oranla tercih edilir. Yüksek kalite ve güvenlik standartlarından dolayı NIFTY LIFT’in dünyada önde gelen bir marka olduğunu müşterilerimizden de aldığımız, ürünlerin çok dayanıklı ve çok az arıza vermeleri gibi, bilgiler ile bir kez daha teyit etmiş oluyoruz. Bu özelliklere ilaveten çok opsiyonluğu, isteğe göre özel konfigürasyonlarda üretim opsiyonları ve dar kasa yapıları gibi özellikleri sayesinde depo veya sıkışık şantiye alanları gibi dar ve zorlu alanlarda üstün hareket kabiliyeti sergilerler.

Buradan satış sonrası hizmetlerinize değinebilir miyiz?

Atilla Dural olarak hizmetlerimizi en üst seviyede tutmak, yılardır birinci ilkemiz olmuştur. Taşeron firma kullanmamak şirketimizin önemli bir politikasıdır.Yarım asırlık tecrübemiz, satış sonrası ve öncesinde tüm personelimizin öz verisi, satış sonrası ve servis hizmetlerimizin yüksek standartları, müşterilerimiz tarafından yıllardır bilinmekte olup eski ve yeni müşterilerin bizi tercih etme sebeplerinden en önemlisidir. Temsilciliğini yaptığımız tüm ürünler de olduğu gibi Nifty Lift ürünleri içinde müşterilerimizin daima çözüm ortağı olmaya gayret edeceğiz.

 SPOTLAR:

“Mümessilliğini aldığımız Nifty Lift, İngiltere’de olup A’dan Z’ye üretimin tamamı Nifty’nin belirlediği üstün kalite standartlarına göre tamamlanıyor”

 “Atilla Dural olarak hizmetlerimizi en üst seviyede tutmak, yılardır birinci ilkemiz olmuştur. Taşeron firma kullanmamak şirketimizin önemli bir politikasıdır”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol