Bu haber kez okundu.

Geleneksel medyayı yeni nesil medya ile birleştirdik

Yarım Asırlık Tecrübemizle Yayıncılıkta Lideriz 

Yarım asırlık gazetecilik tecrübemizi 2009 yılında Net/Medya Yayıncılık’la harmanladık. Tecrübemizi enerjik yapımız ve uzaman kadromuzla birleştirerek sizlere en kaliteliyi sunmak adına “TAŞIMA KALDIRMA ÜNİTELERİ MAGAZİN” Dergisi ile 2009 yılından beri sektörel yayıncılık olarak hizmet veriyoruz. 

  Sektöre yeni bir nefes ve vizyon kazandırmak amacıyla çıktığımız yolda emin adımlarla ilerliyor, gücümüzü sizden alıyoruz. Temel vizyonumuz, sektörün sorunlarını doğruz zamanda, doğru kişilerle değerlendirip doğru noktalara ulaştırmak. Sektörümüze dair haber değeri taşıyan ne varsa NET MEDYA YAYINCILIK / Betgaranti href="https://tkumagazin.com/">TAŞIMA KALDIRMA ÜNİTELERİ MAGAZİN olarak biz oradayız. Dün olduğu gibi bugün de EN DOĞRU ve TARAFSIZ habercilik anlayışımızla farklı olmanın açık farkını ortaya koyuyoruz. 

Söylenmeyeni söylüyoruz 

NET MEDYA YAYINCILIK/ TAŞIMA KALDIRMA ÜNİTELERİ MAGAZİN ,olarak ‘söylenmeyeni söylemek, dokunulmayana dokunmak’ amacındayız. Sektörün doğru haber adresi olarak gerçekleştirdiğimiz özel haber ve röportajlarımızla zülfiyare dokunarak sorunları, çözüm önerilerini ve daha fazlasını konuşacağız. 

TKUMAGAZİN.COM

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol