Aydın: Hız kesmeden büyümeye devam ediyoruz!

Geniş makine parkı, uzman kadrosu ve başarıya odaklanmış temel firma politikasıyla sektöründe Türkiye'nin en büyük firmalarından biri olarak gösterilen Fatih Vinç yoğunlaştığı yatırım faaliyetleriyle büyümeye devam ediyor.  Fatih Vinç Yönetim Kurulu Başkanı Genel Müdürü Kenan Aydın konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Fatih Vinç'in  2016 yılında yaptığı yatırımlarla güçlü olan  makina parkını daha güçlendirmiş olduğuna işaret eden Aydın, "Farklı metraj ve modellerdeki geniş makina yelpazemizle, sektörde  bulunan öncü konumumuz devam ettirmiştir.  2017 yılında yeni makina yatırım planlarımız hız kesmeden devam ederken hizmet kalitesini arttıracak kurumsal yatırımlarla alt yapımızı kuvvetlendirmekteyiz. Fatih Vinç olarak 2017 yılında  şube ağımızı geliştirmeye yönelik planlarımızı devreye soktuk. " ifadelerini kullandı.

Sektörde öncülüğümüzün devamı, hizmet kalitesinin daha üst seviyelere çıkarılması, müşteri memnuniyetinin arttırılması adına personel - operatör eğitimlerimiz, sistem ve yazılım çalışmalarımızla kalite çıtamızı yükseltmekteyiz. Hayata geçireceğimiz iki yeni şube noktamızla Türkiye'de hizmet ağ kapasitesini arttırarak, hızlı makina temini, hızlı bakım ve teknik servis çözümlerimizle sektör liderliğimizi sürdüreceğiz.  

  

 

 


(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-6876172-15', 'auto'); ga('send', 'pageview');