Biglift özel ürünleriyle KOMATEK 2017'de

Sektörün talep ve ihtiyaçlarını karşılayan doğru atılımlar yaparak, alanında en kaliteli ürünleri, rasyonel fiyat ve maksimum hizmet politikasıyla müşterilerine sunan Biglift, KOMATEK fuarında sergileyeceği ürünlerle fuarın yıldızı olmaya aday. Konuya ilişkin Biglift Genel Müdürü Servet Ayhan özel açıklamalarda bulundu.

 

KOMATEK fuarına büyük metrajlı, NX serisi ve küçük metrajlarlı ürünlerle yer alacaklarını kaydeden Ayhan, "Gelişen Türkiye'de büyüyen yapılar ve anahtar teslim büyük projelerde büyük metraj talepleri her geçen gün artmakta. Engelleri aşmak için yükseklerde çalışma esnasında kırma kolu, makine kullanımını kolaylaştıran bir unsur olduğu için fuarda da kırmalı ürünleri sergilemeyi tercih ettik" ifadelerini kullandı.                      

Açıklamalarında yeni projelerinden de bahseden Ayhan, "Küçük metrajlarda 3,5 ton üzerine monte edilebilen makineler şehir içinde ve dar trafikli alanlarda büyük avantajlar sağlıyor. Bu yüzden küçük metrajlarla alakalı yeni çalışmalar içindeyiz Ayhanlar Platform'a 2 adet 21 metre Fly bomlu makinelerle başladık.  Bu makinelerden 1 tanesini fuarda sergileyeceğiz                   " şeklinde konuştu.                       

 


(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-6876172-15', 'auto'); ga('send', 'pageview');