TÜM İHTİYAÇLARI TEK ÇATI ALTINDA SUNAN TELEFONCULAR METAL, MÜŞTERİLERİNE ‘ÇÖZÜM ORTAĞI’ MANTIĞIYLA HİZMET VERİYOR

Müşteri memnuniyetini ilk sırada gördüklerini ifade eden Telefoncular Metal Sanayi Tic. Ltd. Şti., Genel Müdürü Ahmet Yavuz Güngör, tüm ihtiyaçları tek çatı altında sunduklarını vurguluyor. Müşterilerine A’dan Z’ye komple hizmet sunan Telefoncular Metal, Türkiye ekonomisine kaliteli ürünlerle katma değer sunmaya devam ediyor.

 Telefoncular Metal Sanayi Tic. Ltd. Şti., ‘yaptığımız işi temiz, güvenilir ve zamanında yapmak ilk sıradadır’ felsefesi ile müşterilerine hizmet veriyor. Telefoncular Metal olarak , özenli, güvenilir ve ileri teknolojiyle sağladıkları çalışma şartlarında müşterileri için güçlü bir Konya ekonomisi ve güçlü bir Türkiye adına çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Telefoncular Metal Sanayi Tic. Ltd. Şti., Genel Müdürü Ahmet Yavuz Güngör, Telefoncular Metal olarak müşterilerinekomple çözüm hizmetleri sunduklarını ve partner olarak hizmet verdiklerinin özenle altını çiziyor.

Telefoncular Metal Sanayi Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetlerinizden bahseder misiniz?

Geniş stok ağımızda olan ticari yassı gruplar (S235,S355), esnemeye mukavemet (S500MC,S700MC,S690QL,S960QL), aşınmaya dirençli (H400,H450,H500) sacları spesifik makinalarımızla işleyerek başta aşağıdaki sektörler olmak üzere tüm imalat sektörüne hitap etmekteyiz. Araç Üstü Vinç Sektörü, Platform Sektörü, İtfaiye ve Çöp Arabaları Sektörü, Beton Sektörü, İş Makinaları Sektörü, Treyler Sektörü, Çelik KonstürksiyonSektörü,Vagon  Sektörü, Tabela&Reklam Sektörü, Değirmen Sektörü, Tarım&Römork Sektörü, Savunma Sanayi Sektörü, Maden Sektörü vb. gibi… Makine parkurumuz ve geniş stok ağımızla müşterilerimizin tüm gereksinimlerini tek çatı altında bulma imkanı sunuyoruz.

 

CNC LAZER KESİM ATÖLYEMİZDE:

4kw, 5kw ve 6kw lazer teknolojisi ile 2.500*8.000mm, 2.500*12.000mm ve 2.500*14000mm ebatlarına kadar levha malzemeden minumum firede hızlı ve hassas kesim yapılır. 6kw 2.500*12.000mm ebatlarındaki Fiber lazer tezgahımızla 12mm kalınlığa kadar istenilen açıda bevel kesim yapabiliyoruz.

 

CNC ABKANT BÜKÜM ATÖLYEMİZDE:

Abkant preslerimizde 15 metre 2500ton büküm kapasitesine sahip makinemiz başta olmak üzere 12 adet CNC ve NC tezgahlarımızda 1 mm’den 40 mm’ye kadar mühendis ekibimizin onayladığı proje ve teknik resime uygun parçaların büküm işleri yapılıyor.

 

CNC PLAZMA KESİM ATÖLYEMİZDE:

3.000x14.000 mm ebatlarda 1,5mm den 60 mm’ye kadar olan taleplerde tecrübeli teknik kadromuzla autocad, solidworks programlarında çizilir, en az fireli olacak şekilde yerleşim yapılarak yüksek hassasiyetli kesim yapılır.

 

CNC OKSİJEN KESİM ATÖLYEMİZDE:

3.500x14.000mm ebatlarındaki oksijen tezgahımızla 30mm’den 300mm’ye kadar kalınlıklarda her türlü parçaların istenilen ölçülerde kesimleri yapılıyor.

 

CNC SOĞUK KESİM ATÖLYEMİZDE:

CNC ve NC giyotin makaslar ile 1mm’den 20’mm ye kadar ve 10.000mm boya kadar sacların kesim işleri yapılıyor.

 

KAYNAKAĞZI AÇMA ATÖLYEMİZDE:

15⁰ ile 60⁰ arası tercihe bağlı mekanik (talaş kaldırma) veya alevli kesim ile kaynakağzı açılır.

 

KAYNAK AĞZI OLMAYAN BOM KALMASIN

‘Kaynak ağzı olmayan bom kalmasın’ diyoruz. Saca profesyonel bir şekilde kaynakağzı açabiliyoruz. Yani açılı kesim yapabiliyoruz. 2500*12000 mm ebatlara sahip 6kw fiber lazer teknolojimiz ile 30mm’ ye kadar kesim yapabiliyoruz.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE

KALİTE ÖNCELİĞİMİZDİR

Şirket ilkelerimiz arasında öncelikle müşteri memnuniyeti ve yaptığımız işi temiz, güvenilir ve zamanında yapmak ilk sıradadır. Özenli, güvenilir ve ileri teknolojiyle sağladığımız çalışma şartlarında müşterilerimiz için güçlü bir Konya ekonomisi ve güçlü bir Türkiye adına çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Çalışanlarının ve müşterilerinin istek ve düşüncelerine önem veren firmamız düzenli olarak çalışan ve müşteri memnuniyeti anketleri yaparak birincil ve ikincil müşterilerin istekleri doğrultusunda sürekli olarak kendini revize etmektedir.

Paylas: