Bu haber kez okundu.

BİZ VARKEN HİÇBİR ARAÇ SAHİBİ YALNIZ DEĞİLDİR

Farozlu Oto Kurtarma Yetkilisi Ersen Karacı, “Hiçbir otomobil sahibinin aracını bulunduğu yerde bırakmasına razı değiliz. Kesinlikle önerimiz bizlere ulaşın... Saat kaç olursa olsun yanınıza hızla ulaşalım. Merkez ofisimiz Karşıyaka ve şubemiz Çiğli olarak belirli bir adresimiz olsa da gezici oto çekici ve kamyonlarımız ve filomuz sayesinde bölge gözetmeksizin İzmir’de her ilçeye semte ulaşabilmekteyiz” diyor.

Farozlu Oto Kurtarma, İzmir-Karşıyaka kökenli bir firma. Ama tüm Ege’ye hizmet veriyor. Yolda kalanların teminatı olan Farozlu Oto Kurtarma, profesyonel iş disiplini ile müşterilerinin saygısını kazanmış durumda. Konuyu Farozlu Oto Kurtarma Yetkilisi Ersen Karacı ile değerlendirdik.

Farozlu Oto Kurtarma  olarak faaliyetlerinizden bahseder misiniz?

Firmamız, 1995 yılında babamız murat karacı tarafından kurulmuştur. Ersen Karacı, Emrah Karacı ve Emirhan Karacı kardeşler olarak işimizi severek 7/24 özverili bir şekilde çalışıp müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak; onların sayesinde bugünlere geldik. O zamanlar iki kardeş bir kurtarıcı ile basladığımız bu uzun serüvende kendimizi ve araç filomuzu geliştirerek 11 personel ile idare ettiğimiz 8 araç kapasitesine ulaştık. Ototransfercim.com bünyesinde oto kurtarma ve vinçli araçlarımız 7/24 hizmet esasına dayalı sizlere destek vermektedir. İzmir ve her ilçesine hakim olduğumuz her mahallesini yakından tanıdığımız ilimizde saat farkı gözetmeksizin bölge ayrımı yapmaksızın her arayan araç sürücüsüne hizmete koşuyoruz. Hiçbir otomobil sahibinin aracını bulunduğu yerde bırakmasına razı değiliz. Kesinlikle önerimiz bizlere ulaşın... Saat Kaçak Bahis Siteleri kaç olursa olsun yanınıza hızla ulaşalım. Merkez ofisimiz Karşıyaka ve şubemiz Çiğli olarak belirli bir adresimiz olsa da gezici oto çekici ve kamyonlarımız ve filomuz sayesinde bölge gözetmeksizin İzmir’de her ilçeye semte ulaşabilmekteyiz.

Vizyonunuz hakkında bilgi verir misiniz?

Kiralık vinç makine montajı ve  taşıması reklam organizasyon hizmetleri konteyner taşıma ve indirme vinç makina taşıma hizmetlerimiz var. Ege’nin ihtiyacı olan vinç hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutup maddiyati düşünmeyen firmamız bu vizyonla hizmet vermeye devam etmektedir. 7 gün 24 saat bayram tatilleri demeden müşterilerimizin yanindayız.

SEKTÖRÜMÜZ İÇİN BU OLUŞUM ŞARTTI

Ototransfercim.com olarak bilinen site üzerinden iş yapıyorsunuz, bu sitenin (ototransfercim.com) faydaları sizlere nelerdir? Tercih etmenizin nedeni nelerdir?

Ototransfercim.com bünyesi altında çalıştığımız firma 7gun 24 saat boyunca oto cekici kurtarıcı vinç ihtiyacı olan kullanıcılara hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Projenin hem sosyal hem ekonomik birçok yönü mevcuttur. Ototransfercim.com yolda kalan kişilere hiçbir ek maliyet yansıtmaz. Hatta en yakın oto kurtarma aracını yönlendirerek ekonomik hizmet almasını sağlar. Ototarnsfercim.com her geçen gün hızla büyüyor ve İzmir firması olarak tüm destekleri için teşekkür eder başarıların devamını dileriz. İnsan odaklı yaklaşımı ile tüm çalışanlarına ototransfercim.com değerleri doğrultusunda gerekli eğitimleri sağlayarak çalışanların kalite yönetim sistemine devamlı katkıda bulunması için teşvik edilmesi gerekiyor. Yasal mevzuata uygun şekilde, eksiksiz şekilde yerine getirilmesini taahhüt eden güvenilir bir şirket olması gerekiyor. Her aşamada oluşabilecek hataları önceleyen bir kalite yönetim sisteminin yürütülmesi ve sürekli geliştirilmesi için gereken tüm desteğin ve kaynakların sağlanması sektöründe lider bir şirket haline gelmiştir..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol