Bu haber kez okundu.

MESLEKTAŞLARIMIZ ARASINDA AMANSIZ BİR REKABET VAR, SEKTÖRÜMÜZ BUNDAN ZARAR GÖRÜYOR

Demirci Oto Kurtarma Firma Yetkilisi Gürkan Demirci  meslektaşlar arasında çok amansız bir rekabet olduğunu söylerek, bu durumun sektörel zarara neden olduğunu vurguluyor.

Aydın ve ilçelerini merkez edinen Demirci Oto Kurtarma, Türkiye’nin her yerine çekici hizmeti veriyor. Demirci Oto Kurtarma, profesyonel ve güleryüzlü hizmeti ile de farkını ortaya koyuyor.

Demirci Oto Kurtarma olarak faaliyetlerinizden bahseder misiniz?

Demirci Oto Kurtarma, 23 Mart 2016 tarihinde Aydın’da kurulmuştur. Aydın merkez ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine çekici hizmeti vermekteyiz. Sektöre yeni girmiş olmamıza rağmen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her geçen gün araç parkımızı genişletme hedefindeyiz. Şu anda üç araç ile hizmet vermekteyiz.

YANLIŞI YAPAN MESLEKTAŞLARIMIZ

Kurtarma sektörünün genel sorunları nelerdir? Sektörün bir derneği yok, sizin sorunlarınızı kucaklayan bir STK’nın olması nasıl bir ivme yaratır sektöre?

Sektörümüzün en büyük sorunu malum akaryakıt fiyatları ve trafik sigorta ücretleri. Serbest piyasa olmasından dolayı fiyatları ciddi anlamda düşüren çekici meslektaşlarımız da etkendir.  STK ya da derneklerin bizim sektörde çok Sahabet fazla etkili olacağını düşünmüyorum. Sonuçta biz bir derneğe kayıtlıyız aidat almaktan başka faydaları yok maalesef. Bütün sektörlerde de aynı... Bir sorunumuz da telefonla bize ulaşan müşterilerin pazarlık yapıldıktan sonra yola çıkıyoruz, yolda iken arıyorlar ve aracın çalıştığını söylüyorlar yoldan geçen başka çekicilerle götürüyorlar. Bu konuda devletin bir yaptırım uygulaması gerektiğini düşünüyorum. Bu yanlışı yapanlar yine de bizim meslektaşlarımız maalesef.

OTOTRANSFERCİM.COM İLE DAHA ÇOK MÜŞTERİYE ULAŞIYORUZ

Ototransfercim.com olarak bilinen site üzerinden iş yapıyorsunuz. Ototransfercim.com sitesinin size ve sektöre faydaları nelerdir?

Ototransfercim.com yöneticilerine öncelikle teşekkür etmek istiyorum bizlere bu hizmeti sağladıkları için. Sektörümüzde iletişim çok önemlidir. Bölgemizde firmamızın ulaşılabilirlik gücünü bir kat daha artırmaktadır. Ototransfercim.com sitesinin vermiş olduğu hizmet ve altyapısı, oto çekicilik sektörüne gerçekten ciddi destek vermektedir. Sistemde kayıtlı olan Türkiye çapındaki bütün çekiciler daha rahat iletişim sağlayarak işlerini kolaylaştırmaktadır. Bu sebeplerden dolayı sitenin bize vermiş olduğu imkânlarla daha çok müşteriye ulaşma imkânı sağlıyoruz...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol