Bu haber kez okundu.

OTOTRANSFERCİM AVANTAJ SUNMAYA DEVAM EDİYOR

AKLINIZ YOLDA KALMASIN, ARTIK BİZ VARIZ!’

Oto Kurtarma sektörü HAYATİ ÖNEME SAHİP İŞLER yapıyor. Ambulans kadar ciddi bir öneme sahip olan oto kurtarma sektörünün emektarları bizim gizli kahramanlarımız. OTOTRANSFERCİM.COM, teknolojinin bütün avantajlarını sektöre sunmuş durumda. OTOTRANSFERCİM.COM ile kazanan heme sektör hem de müşteriler. Artık bir TIK kadar yakın oto kurtarma sizlere...!

Günümüzün en önemli konularının başında TRAFİK geliyor. Modern insanın, şehir yaşamının, endüstri ve sanayinin olmazsa olmazlarından biri hatta tüm bu saydığımız etkenlerin sonucunda trafik ortaya çıkıyor. İnsanlar, yükler; kısacası hayatın taa kendisi trafik içerisinde oradfan oraya durmadan yol alıyor. Trafik demek aslında bir nevi ‘KAZA’ demek...

KAZA GELİYORUM DEMEZ, OTO KURTARICI DER...!

 Cana gelmesin diyoruz. Mala gelen her şekilde telafi edilebilir. Otomotiv endüstrisi, bilim, sanayi ‘kazalarda insanların en az hasarla kurtulması’ için dur durak bilmeden çalışıyor. Sadece bilim ve sanayi mi? Bunların dışında çok kutsal bir görevi yerine getiren GİZLİ KAHRAMANLAR da var aslında. Fakat biz, o kahramanlaarı göremiyoruz. Kim mi onlar?

HEPSİ BİRER SÜPER KAHRAMAN, AMA GÖREMİYORUZ ONLARI

Onların ‘kahraman kostümleri’ yok. Onları uçarken de göremiyorsunuz. Onlar OLAĞABÜSTÜ YARATIKlar da değiller. Sizin benim gibi EVİNE EKMEK GÖTÜRMEK isteyen sıradan insanlar. Onları kahraman yapan da işte bu...! Sıradan işler yapıyor gibi görünüyorlar ama onlar olmadan HAYAT DURUR.

OTO KURTARMA OLMAZSA TRAFİK DE HAYAT DA DURUR!

Abartıyor muyum... Hiç sanmıyorum. Aslında OTO KURTARMA demek o kadar önemli, kutsal ve aciliyeti olan bir iş ki... Bir an gözlerinizi kapatın ve İstanbul E-5’te araçların kaza yaptığını ve OTO KURTARMA’nın da olmadığını düşünün. Mecidiyeköy’de kaza yaptınız, eviniz ise Avcılar’da... Eve nasıl gideceksiniz? Eve gerçekten gidebilecek misiniz? Aracınız n’olacak? Sizin yüzünüzden bekleyen binlerce hatta 10 binlerce araç...İşte burada devreye kim giriyor. Tabii ki onlar... KAHRAMANLAR... Günlük hayat içerisinde göremediğimiz gizli kahramanlar...!

OTO TRANSFERCİM ÇÖZÜM ÜRETEREK YANINIZDA OLUYOR

Oto Transfercim sizleri mağdur etmeden firmasını Betpas ve ekibini geliştirerek yoluna devam etmektedir.

Rıfat Aytaç Caran/ Oto Tranfercim Kurucusu

Oto Transfercim Tüm Türkiye’de Oto Çekici-Oto Kurtarıcı ve Oto Transfer hizmetini en güvenli ve en kaliteli şekilde sağlamayı kendine görev edinmiş bir kuruluştur. Kurucusu Rıfat Aytaç Caran aynı zamanda bu sektöre yabancı olmayıp 33 yıllık süregelen bir babadan oğula politikasıyla bugünlere gelmiş Baba Kurtarıcı’nın da sahiplerindendir. Oto Transfercim yolda kalan vatandaşların ve aracını transfer ettirmek isteyenlerin “Merak Etmeyin Artık Biz Varız” sloganlarında da açıkça belirttikleri gibi her an ve her koşulda vizyonlarından ödün vermeden yanlarında olmuştur ve olmaya devam edecektir.

HİZMETTE, YER-ZAMAN VE MEKAN FARKETMEZ

Şehir, ilçe veya semt kısacası nerede olursanız olun o bölgede bulunan seçkin firmalarını sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için yönlendirmektedirler. Gelişen ve değişen teknolojilerle birlikte yeniliklere açık olan Rıfat Aytaç Caran sektördeki bu eksikliği fark etmiş ve bilgi birikimi de kullanarak oluşturmuş olduğu bulut tabanlı yazılımları ile web ve mobil platformlarda Sosyal Çekici Ağı oluşturmuştur. Bünyesinde 81 ilden as ve yedek olmak üzere bölgenin en kaliteli firmaları ile çalışmakta ve müşteri memnuniyetini önplanda tutmaktadır. Ülkemizin kalkınmasına ve gelişmesine bir nebze de bizim faydamız olsun diyerek ekibi ile birlikte 7 gün 24 saat kesintisiz en iyi hizmeti vermektedirler.

OTOTRANFERCİM HER ZAMAN YANINIZDA

Günümüz Türkiyesinde nakliyeciler, kamyoncular ve buna benzer vasıtalar için oluşturulmuş sendika ve federasyon tarzı birleştirici ve koruyucu olarak bilinen kamusal alanlar bulunurken kurtarıcı ve vinç firmaları için bu şekilde bir kuruluş bulunmadığı için herhangi bir A firmasında yaşadığınız olası aksilik durumlarında bir muhatap bulamazken Oto Transfercim gerek vatandaşın gerekse ağında bulunan anlaşmalı firmalarının her zaman yanında olmuştur. Konu bu ki devlet ve yetkili birimlerce sektörün ivedi şekilde kontrol altına alınması sahip çıkılması ve gerekli değerlerin verilmesi gerekmektedir. Eğer konuya önem verilirse hem hizmet kalitesi artmış olacak hem de Türkiye Cumhuriyeti’ndeki çekici, kurtarıcı ve vinç firmaları gerekli değeri bulacaklardır. Kurtarıcı araçları ruhsatlarda Özel maksat olarak tanımlandığını ama özel maksat kelimesinin kurtarıcı ve çekici için bir şey fark etmediğini normalde özel maksat araçların otobanlarda indirimli geçiş yapmaları, vergi ödemelerinde diğer kamyon ve kamyonet sınıflarından farklı tutulup minimum vergi ödemeleri yapmalarının sağlanması, kurtarıcı firması tarafından kesilen fatura yüzdesi %18 değil %8 olması, mazot indirimin asıl ticari gemilere variseruhsat ta özelmaksat geçen tüm araçlara indirim tanımlanması ,Şoför alımı yapmak isteyen kurtarıcı firmalarına  İŞKUR tarafından destek verilmesi (yeni kanunda artık kurtarıcı ve çekici ehliyet sınıfı G olmuştur ) gerekli görüşmelerin sağlanıp eğitim kurumlarında konusu geçen kurtarıcı şoförüne gerekli eğitimlerin verilmesi gerekmektedir. İtfaİye, ambulans, polisten sonra da olsa geçişüstünlüğüne sahip olmaları (önemli factor kurtarıcı ne kadar geç kaza yerine ulaşır ise trafik o kadar sıkıntıyadüşer) düşünülmektedir. Yine de o zamana kadar merak etmeyin artık biz varız diyen Oto Transfercim sizleri mağdur etmeden firmasını ve ekibini geliştirerek yoluna devam etmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol