Bu haber kez okundu.

3. HAVALİMANI PROJESİNDE ÇALIŞMAK GURUR VERİCİ

Renth İş Makineleri Kiralama Hizmetleri A.Ş Yöneticisi Sacit Gürsu, 3. Havalimanı’nın kendileri için çok ciddi bir referans olduğunu ifade ederek, “3. Havalimanı’nda çalışmak gurur verici” dedi.

Dev bir proje olan 3.Havalimanı’nda çalışmanın kendileri için bir fırsat olduğunun altını çizen Renth İş Makineleri Kiralama Hizmetleri Aş Yöneticisi Sacit Gürsu ile çok özel bir söyleşi gerçekleştirdik.

Renth olarak falliyet konularınız nelerdir, bahdeser misiniz?

Renth olarak müşterilerimize; bir şantiyenin veya projenin A’dan Z’ye tüm makine ve ekipmanlarını kiralama hizmeti sunuyoruz. Örnek vermek gerekirse; forklift, personel yükseltici platform, telehandler, aydınlatma kulesi, jeneratör, kompresör, konteyner, çeşitli el aletleri vb. gibi çeşitli ürün gamıyla müşterilerimize çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

PROJEDE 48 DİZEL EKLEMLİ PLATFORM, 25 KONTEYNER, 5  TELEHANDLERİMİZ ÇALIŞIYOR

3. Havalimanı projesinde yer almaktasınız, bu projede olmak sizlere nasıl bir katma değer kazandırıyor?

3. Havalimanı gibi dev bir projede çalışmak bizim için gurur verici. Türkiye’de böyle büyük ve önemli bir projenin hayata geçirilmesi hem bizler hem de Türkiye için ciddi bir yarar sağlayacaktır. En önemlisi projede yer alan firmalar bu dev proje sayesinde personel yükseltici platformları en ince ayrıntısına kadar tanımış oldu ve kiralamanın avantajlarını tek projede birçok müşteriye ulaşarak göstermiş olduk. Kiralama firmaları sayesinde hem yüklenici hem taşeron firmalar maliyet avantajı kazanmak ile birlikte işlerini ciddi bir şekilde hızlandırdılar. Betebet Projedeki neredeyse tüm montaj ve elektrik taahhüt firmaları ile çalışmaktayız. Havalimanı’nda personel yükseltici platform, telehandler ve konteyner kiralaması yapmaktayız. Projede 48 adet dizel eklemli platform, 25 adet konteyner, 5 adet telehandlerimiz çalışmakta.

ÇÖZÜMÜN BİR PARÇASIYIZ

Yüklenici firmanın firmanızı tercih etmesinin nedenleri nelerdir? Havalimanındaki koşullardan  özellikle çalışma alanındaki zorluklardan bahseder misiniz?

Yüklenici firmaların firmamızı tercih etmesinin nedenleri arasında; yeni kurulmuş bir firma olduğumuz için makinelerimizin çok yeni olması ve Hareket projenin tecrübesi ve desteğini arkamıza alarak sunduğumuz hizmetler yer almaktadır. Her büyük projede olduğu gibi bu projede de zorluklar mevcut. Çok fazla insan çalışıyor, çok fazla farklı firma mevcut, yetiştirilmesi gereken bir süre var bu yüzden zaman zaman sıkıntılar yaşadık ama ikili ilişkilerimiz ve verdiğimiz hizmet ile çözüme kavuşturduk. Renth olarak tüm makinelerimizin belgeleri eksiksiz şekilde müşterilerimize teslim ediliyor ve havalimanında haftanın 7 günü ekibimiz ve servis elemanlarımız makinelerin kontrolünü gerçekleştiriyorlar. İlk makinelerimizi teslim ettiğimizde yurt dışından getirdiğimiz eğitmen ve kendi ekibimiz ile kullanıcılara eğitimler gerçekleştirdik.

Dünyanın sayılı bir havalimanı olacak bu projede olmak nasıl bir duygu?

Böyle büyük bir projenin parçası olmak bizim için gurur verici. Projenin çoğu etabında makinelerimiz kullanıldığı için hem çok büyük bir tecrübe edindiğimizi hem de projeye destek verdiğimizi düşünüyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol