Bu haber kez okundu.

ANSAN-TEMSA-TUREX’TEN BÜYÜK İŞBİRLİĞİ: TEMSA, 36 ADET CANTER ÇİFT KABİN ARACI TUREX’E TESLİM ETTİ!

Temsa Motorlu Araçlar, Turex'e 36 adet Fuso Canter 8BL Çift Kabin aracı teslim etti. Filo kiralama, personel taşımacılığı ve elektrik dağıtım sektöründe faaliyet gösteren Turex firması, 36 adet Fuso Canter 8BL Çift Kabin aracı, Temsa Motorlu Araçlar’dan teslim aldı. ‘Fuso Canter 8BL çift kabin ile daha çok iş’ mottosu ile öne çıkan araç, 1 şoför ve 6 kişilik yolcu kapasitesiyle ekip çalışması gereken işler için çok ideal... Üstyapıda ANSAN Hidrolik’in kalite ve verimlilik sağladığını ifade eden yetkililer, ANSAN’ın hizmete ekstra bir kalite kattığının da altını çizdiler.

Temsa Motorlu Araçlar, filo kiralama, personel taşımacılığının yanı sıra elektrik dağıtım sektöründe de faaliyet gösteren Turex firmasına, 36 adet Fuso Canter 8BL ÇiftKabin modelinin satışını gerçekleştirdi. Araçlar, 23 Şubat’ta üst yapı çözüm ortağı Ansan A.Ş’nin Kocaeli Kartepe’de bulunan üretim tesislerinde Temsa Motorlu Araçlar Satış Müdürü Ozan Özdemir ve Temsa Motorlu Araçlar Pazarlama Müdürü Aytuğ Bük’ün ev sahipliğinde düzenlenen bir törenle Turex A.Ş. şirket ortağı ve Genel Müdürü Celal Kalkan’a teslim edildi. Satışı gerçekleştiren Temsa Motorlu Araçlar yetkili satıcısı Askale Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kalebaşı’da törende yer aldı. Sepetli hidrolik platform üst yapısı ile donatılan Canter 8BL Çift Kabin araçlar Aras Elektrik Bölgesi’nde elektrik dağıtım, enerji hatları bakım ve onarım işlerinde kullanılacak.

ÖN PLANA ÇIKAN ÖZELLİKLERLE TERCİH NEDENİ OLUYOR

Dünyada 55, Türkiye’de 33 yıldan beri faaliyet gösteren Türkiye’de toplam satışları 90.000 adede ulaşan Fuso Canter markalı hafif kamyonlar dayanıklılığı, yüksek taşıma kapasitesi, düşük yakıt tüketimi, burunsuz yapısı sayesinde yüksek manevra kabiliyeti, ferah ve konforlu kabinlerile ön plana çıkıyor.

ÇEVRE DOSTU

Çevre dostu Bluetec motora sahip Fuso Canterler’de kullanıcıya fayda sağlayan ESP, şerit takip sistemi, motor start/stop, egzoz freni gibi teknolojik sistemler bulunuyor. Devrilebilir kabinisayesinde bakımı kolayca yapılabilen Fuso Canter modelleri, rakiplerine göre taşıma kapasitesi avantajına sahip olması nedeniyle her türlü üst yapı çözümü için elverişli bir araç niteliğinde.

FUSO CANTER 8BL ÇİFT KABİN İLE DAHA ÇOK İŞ

1 şoför ve 6 kişilik yolcu kapasitesiyle ekip çalışması gereken işler için çok ideal bir araç olan Fuso Canter 8BL Çift Kabin modeli özellikle ekip çalışması gerektiren park, bahçe ve peyzaj, yol bakım ve altyapı çalışmaları, enerji hatlarının yapım ve onarımı, mezarlık ile cenaze işleri gibi alanlarda tercih ediliyor.

ÇİFT Dinamobet KABİNLİ ARAÇLARIN ÜZERİNE YAPILAN PLATFORMLAR

Toplantıda Turex yetkilileri; Turex’in Temsa’yı tercih etmesindeki en büyük nedeni Temsa’nın araçlarındaki çift kabinli araçların önemi olarak vurguladılar. Çift gibi araçlarda, ikinci bir araca ihtiyaç yok. Çünkü, arızalarda engebeli alanlardaki çalışmalarda araçlar üzerine  fazla kişi bindiğinden,hem ikinci araç çıkmaması da ayrıca maliyetleri azaltıyor.

SEPETLİ PLATFORMALARIN ÜRETİMİNİ ANSAN YAPTI

Temsa’nın çift kabinli araçlarındaki sepetli platformları ANSAN HİDROLİK yaptı. ANSAN, bir ilki de gerçekleştirerek 40 araçlık araçlara araç üstü segmentini gerçekleştiriş oldu. Bu araçların üst ekipmanlarının imalatı bizzat ANSAN tarafından gerçekleştirildi.

: KALİTEMİZ VE MÜHENDİSLİĞİMİZ BİR ARADA

ANSAN firması olarak kaliteden ödün vermediklerini Ar-Ge çalışmaları ile de farklarını ortaya koyduklarını ifade eden ANSAN Genel Müdürü Ali Canayakın, ANSAN’ın çalışmaları ile bundan önce olduğu gibi bundan sonra da göz doldurmaya devam edeceğinin altını çizdi. ANSAN Hidrolik olarak 12 yıldır bu işi yaptıklarını ifade eden Canayakın, TUREX firmasıyla bu sene 36 adet makine teslimatı yapacakları bilgisini de verdi. ANSAN’ın bir aile firması olduğunu ifade eden Canayakın, çift kabinin Türkiye’nin bir açığı olduğunu, Temsa’nın da bu çalışma ile bu açığı kapattığını ve piyasadaki bu sıkıntıyı çözdüğünü sözlerine ekledi. Araç üstü esnek çalışmalarla çözüm ürettiklerini ifade eden Canayakın, ASSAN’ın müşterilerine ‘partner’ odaklı yaklaştığını da vurguladı.

NURTEN CANAYAKIN:ÇALIŞMALARIMIZIN YÜZDE 50’SİNİ İHRAÇ EDİYORUZ

ANSAN Yönetim Kurulu Başkanı Nurten Canayakın, çalışmalarının yüzde 50’sinin ihraç edildiğini ifade etti. Müşterilere çok büyük teşekkür etmek gerektiğini ifade eden Canayakın, ‘Müşteri olmadan hiçbir şey olmaz. Bu seviyeye gelmemizde müşterilerimizin rolü çok büyük” dedi. ANSAN’ın ekipman olarak kaliteden ödün vermeediğini ifade eden Canayakın, “ANSAN olarak her türlü konforu, rahatlığı ve kaliteyi gözetmek durumundayız. Tercih edilmemizdeki nedenler de bu bileşenlerde gizlidir” dedi. ANSAN olarak maliyetleri de düşürdüklerini ifade eden Canayakın, firmalara verimlilik sağladıkları için de tercih edildiklerini vurguladı. En kaliteli üstyapı ile sektörde ezber bozduklarını belirten Canayakın ANSAN’ın 10 metreden 45 metreye kadar üretip sattıklarını söyledi. 54 metre çalışma olduklarını da ifade eden Canayakın, burada seri üretim değil butik çalışma olduğunu belirtti. ANSAN’ın proje bazlı Temsa ile çalıştığını ifade eden Canayakın, Temsa ile daha önce de çalıştıklarının altını çizdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol