Bu haber kez okundu.

“BÜTÜN ÜMİDİM GENÇLİKTEDİR!”

NET MEDYA YAYINCILIK fark yaratmaya devam ediyor. Birçok konuda olduğu gibi SEKTÖRÜMÜZÜN GENÇLERİNE yönelik de bir İLKİ gerçekleştiriyoruz. M. Kemal Atatürk bile, “Bütün ümidim gençliktedir” diyerek gençliğin ve gençlerin bir ülke için ne kadar önemli olduğunu vurgulamıştır.

NET MEDYA YAYINCILIK fark yaratmaya devam ediyor. Birçok konuda olduğu gibi SEKTÖRÜMÜZÜN GENÇLERİNE yönelik de bir İLKİ gerçekleştiriyoruz. Sektörümüze emek vermiş, gönül vermiş, sektörümüzün tozunu yutmuş, çekirdekten yetişmiş GENÇ İŞLETMECİLERİMİZİ bu sayımızda konuk ettik. Gençler, ülkemizin teminatıdır. Gençler, ülkemizin garantisidir. TÜİK rakamlarına gçre maalesef her 5 gençten 1’i işsiz. Ve yine TÜİK rakamlarına göre yine her 4 üniversite mezunu gencimizden 1’i maalesef iş bulamıyor. Gençlerimizin yüzde 25’i işsiz. Bu, korkunç bir rakam. NET MEDYA olarak işsiz gençlerimize ÖRNEK teşkil edebilecek ROL-MODEL olabilecek başarılı genç işletmecilerimizi konuk ederek çorbada tuzumuz bulunsun istedik. Başarı, çok meşekkatli bir yoldur. Bu yolda muvaffak olabilmek için hiç durmadan, yılmadan çalışmak gerekiyor. Gençler, ülkemize daha faydalı olmak sizin ellerinizde... NET MEDYA olarak haber sayfalarımızda akranlarının neler yaptığını, hangi başarılara imza attığını göreceksiniz...!

GÜNDÜR: Betasus MÜŞTERİLERİMİZİN ‘ÇÖZÜM ORTAĞI’ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ

Önder Vinç Önder Manlift-Platform Kiralamadan Sorumlusu Osman Gündür, müşterilerine çözüm ortağı mantığıyla hizmet verdiklerini belirtiyor.

Önder Vinç ve platform ailesi hiupvinç, mobil vinç, forklift, platform alanında 2004’ten günümüze dek geniş çapta hizmet veriyor. Konuyla ilgili olarak Önder Vinç Önder Manlift-Platform Kiralamadan Sorumlusu Osman Gündür şunları söyledi: “Sürekli gelişmekte olan Türkiye endüstrisinin ihtiyaç duyduğu makina ve ekipmanları bünyemize katarak müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan grur duyuyoruz. 2015 yılından itibaren ise manlift platform alanındaki yatırımlarımıza ivme kazandırdık. 103 mt’ye kadar müşterilerimize yüksekte güvenle çalışabileceği hizmetler sağlıyoruz. Bu yıl ve önümüzdeki yıllarda makina parkımızı canlandırmaya devam edecegiz. Her zaman kendimizi güncel tutuyoruz. 2017’de 103 mt’lik platform aldık. Bu yıl da 90 mt gibi yine hatırı sayılır yüksekliğe erişebilen makinaları makina parkımıza katmayı hedefliyoruz. Manlift platform sektörü Türkiye’de son birkaç yılda ciddi manada yukselişe geçti. Ama bu henüz yeterli değil. Çalışma ortamlarındaki guvenliği sağlama açısından her geçen gün yeni tedbirler alınmakta bu da tüm çalışanları manlift ile tanışmaya sevk ediyor. Tabi yeni kullanıcılarda beraberinde kolay arızalanmalarıda tetikliyor. Teknik personellerin yetişmesi konusunda eğitimler verilmeli. Makina muhendisliğini bitirdikten sonra işimize hız kesmeden devam etmekteyim. Manlift kiralama-teknik anlamda her geçen gün tecrube sahibi olarak sektöre devam etmekteyiz.”

OSMAN GÜNDÜR KİMDİR?

Osman Gündür, vinç işletmeciliği sektörüne yıllarını adamış bir babanın en büyük oğluyum. Oğrenim hayatım boyunca tatillerde vaktimi babamınyanında geçirdim. Makina mühendisi olduktan sonra ise sektöre bakış açım degişti ve bunun uzerine de firmamızı daha da ileriye taşıyacağıma inanıyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol