Bu haber kez okundu.

ELS LİFT 3 YENİ NESİL ÜRÜNÜ VİTRİNE ÇIKARDI

Personel yükseltici platform sektöründe, Türkiye’nin global ölçekteki öncü markası olan ELS Lift, Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği 3 yeni ürününü, iş ortaklarının ve paydaşlarının da katıldığı lansmanda gün yüzüne çıkardı. Düzenlenen lansman kapsamında ELS Lift, özel fiyat avantajına sahip seçeneklerle de adeta gövde gösterisi yaptı.

ELS Lift, sektörün gelişimine katkı sağlayacak yenilikçi hamlelerini tüm hızıyla sürdürüyor. ELS Lift, Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği 3 yeni ürününü, iş ortaklarının ve paydaşlarının da katıldığı lansmanda gün yüzüne çıkardı.

ÜLKEMİZE VE SEKTÖRE İNANDIĞIMIZ İÇİN YATIRIMLAR TAM GAZ

Yeni ürün lansmanında konuşan ELS Lift Genel Müdürü Kerem Bayrak, “ELS Lift olarak Almanya, Fransa, Hollanda, İsviçre, Avusturya, Rusya, Suudi Arabistan ve Hırvatistan gibi büyük ekonomilere sahip 20’den fazla ülkeye ihracat yapan bir konuma geldik. Dünya kiralama sektöründe kiralama parklarına girmiş, ilk ve tek Türk markasıyız.Sektörümüze ve ülkemize inandığımız için yatırımlarımıza da hız kesmeden devam ediyoruz”dedi.

MAKİNE SEKTÖRÜ ENDÜSTRİ 4.0’IN ÖNCÜSÜ OLACAK

Teknolojinin çok hızlı ilerlediğini kaydeden Bayrak, “Makine sektörü her ülkede, en stratejik sektörlerden biridir.Üretim süreçleri dönüşüyor, herkes artık endüstri 4.0’dan bahsediyor. Endüstri 4.0’a adaptasyonda öncü olacak sektörün, makine sektörü olacağını düşünüyorum. Dolayısıyla biz de her daim güncel ve çağdaş yönetim yaklaşımına sahip olmak durumundayız. Ancak bu şekilde bugün başarılı olduğumuz gibi yarın da başarılı olmaya devam edebiliriz. Tabi ki bu başarıda sadece teknoloji ve üretim süreçlerini değil, değişen müşteri ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alıp, en hızlı şekilde yanıt vermek Betebet durumundayız. Bu sebeple, sahadan gelen verileri en kapsamlı şekilde analiz ederek, ürünlerimize adapte ediyoruz. Aslında kısa sürede yakaladığımız başarı da buradan geliyor” diye konuştu.

ELS LİFT’İNYENİLİKÇİ ÜRÜNLERİNE BURSA ENDÜSTRİ ZİRVESİ’NDE TAM NOT

ELS Lift, Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği inovatif ürünleriyle, Bursa Endüstri Zirvesi kapsamında düzenlenen fuarlarda, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan ELS Lift Genel Müdürü Kerem Bayrak, Bursa’nın ve Türkiye’nin üretim gücünün her geçen yıl daha da arttığına vurgu yaparak, bu tür fuarların sektörün gelişimine önemli katkılar sağladığını söyledi.

YERDEN GÖĞE KADAR YANINIZDA’

ELS Lift olarak, ‘yerli üretim’anlayışının yaygınlaşması adına önemli sorumluluklar üstlendiklerini kaydeden Bayrak, “Yerden Göğe Kadar Yanınızda’ sloganıyla yola çıkan firmamız, inovatif üretim gücünü küresel ölçekteki yaygın servis hizmetiyle desteklerken, 200’e yakın çalışanın istihdam edildiği ve 14.000 metrekarelik son teknolojiye sahip üretim tesisinde, müşterilerine çözüm üretmeye devam ediyor. Fuar süresince ELS Lift ürünlerine gösterilen ilgi bizleri son derece mutlu etti. Türkiye’nin, küresel düzeydeki güçlü hedeflerine ulaşması için dünya ölçeğindeki rekabette yarışabilecek güçlü markalara ihtiyacı var.Bu noktada, yapmış olduğumuz nitelikli ve katma değerli ürünlerle birlikte, ülkemizin ve sektörün gelişimine katkı sağlamayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

YENİ NESİL ÇÖZÜMLER

ELS Lift’in yeni ürünleriyle ilgili bilgiler de veren Bayrak; yüksek kalite, fiyat avantajları ve satış sonrası hizmetlerin, şirketin en temel öncelikleri olduğunu söyledi. Bayrak, “Yeni JUNIOR 5.5 SP ürünümüz, hafif, sağlam ve kompakt yapısıyla öne çıkıyor. Yüksek manevra kabiliyeti ve hassas zeminlerde çalışma imkânı sunmasıyla; AVM, otel, residence, hastane vb. binalarda, yüksekte çalışma ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirildi. Yeni nesil EL serisinde de şase tasarımı, kontrol ve dönüş sistemi ile joystick kutusunda önemli yenilikler yaptık. Bununla birlikte,ürün gamımıza yeni eklenen VM10-J modelimizde de kompakt ölçüler, yüksek manevra kabiliyeti, 99 cm genişlikte şase ve bakım gerektirmeyen AC motor gibi özellikler öne çıkıyor. Geliştirdiğimiz bu ürünlerin, ülkemize ve sektöre yüksek katma değer sağlamasını hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol