Bu haber kez okundu.

HAVALİMANININ HER ALANINDA VARIZ

Biglift Makine San. Ve Tic. Ltd. Şti Operasyon ve Pazarlama Sorumlusu Hüsnü Dülgar,

“Biglift ailesi olarak 3.havalimanı şantiyesinde makinelerimiz ve makinelerimizin başlarında konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile 45 metreden başlayarak 90 metreye kadar havalimanımızın her noktasında yer almaktayız” diyor.

Biglift, 3.havalimanı projesine katma değer sunmaya devam ediyor. Konuyu Biglift Makine San. Ve Tic. Ltd. Şti Operasyon ve Pazarlama Sorumlusu Hüsnü Dülgar ile konuştuk.

Biglift kiralama olarak faaliyetleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

90 metrelik yeni makinemizi filomuza katarak değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Gelişen sektörümüze ve akabinde gelişmekte olan modern teknolojiye makinelerimiz ile adapte olarak her zaman daha iyisini başarma hedefimiz ile gelecek planlamalarımızı yapmaktayız.

PROJEDE 45 METREDEN BAŞLAYARAK 90 METREYE KADAR ÇALIŞIYORUZ

Özellikle 3. havalimanına Jumbo platformlar ile  çalışıyorsunuz. Hangi alanlarda nasıl bir çalışma yaptınız, parkurunuz hakknda bilgi verir misiniz?

Biglift ailesi olarak 3. Havalimanı şantiyesinde makinelerimiz ve İmajbet makinelerimizin başlarında konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile 45 metreden başlayarak 90 metreye kadar havalimanımızın her noktasında yer almaktayız. Bu denli büyük projede yer almanın gururu yanı sıra almış olduğumuz önlemlerimiz ve vermiş olduğumuz eğitimler ile iş güvenliği konusunda da öncü firma olma yolunda sağlam adımlar atmaktayız. Projenin zamanla vermiş olduğu çetin mücadelede teknik servisimiz ile araçlarımızın sorunsuz zaman kaybı olmadan çalışmasını sağlamaktayız.

Havalimanındaki koşullardan, çalışma alanındaki zorluklardan bahseder misiniz?

Gerekli önlemlerin en iyi şekilde alınmış olduğuna inanmak ile birlikte zaferlerin zorluklar sonucunda kazanıldığını söyleyerek bu sorunuza verilebilecek en güzel ve en doğru cevap olacağına inanmaktayım.

Bu proje, dünyanın sayılı bir havalimanı olacak, nasıl bir duygu?

Hayat boyu var olacak bir milli projenin ilk temelinin atıldığı ve son halini alacağı anına kadar olan bütün sürecinde yer almanın gururu ve onurunu yaşamaktayız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol